Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / 4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: 4N1K : Düğün

Filmin Türü: Romantik, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Deniz Coşkun

Filmin Oyuncuları: Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer

Filmin Süresi: 99 Dakika

4N1K : Düğün Fragman İzle

4N1K : Düğün Özet ve Detaylar

4N1K : DÜĞÜN

Çok sevilen gençlik / komedi film serisi 4N1K son filmiyle devam ediyor. Hikaye yaprak ve Ali ‘nin düğün günleri ile devam etmektedir. Yaprak ve Ali türlü sorunlarla karşılaşmışlar fakat tüm bunları beraber aşarak evlenmeye karar vermişlerdir. Tüm sevdikleri düğüne davetlidir. İkisi de oldukça heyecanlı ve mutludur. Her şey tıkırında ilerlemektedir. Fakat onları çok büyük bir sorun beklemektedir. Yaprak ‘ın annesi düğünle ilgili sürekli şikayetlerde bulunmakta hiçbir şeyi beğenmemektedir. Sürekli beklentilerinin karşılanmasını istemekte büyük tatsızlığa neden olmaktadır. Bu durum özellikle Yaprak ‘ı çok üzmekte ve germektedir. Annesiyle düğün gibi bile tartışmaya girmektedir. Fakat tüm olaylar bununla sınırlı kalmayacaktır. Hiç beklenmedik bir kaza yaşanır ve Yaprak başını ağır bir şekilde çarpar. Bu kaza sonucu Yaprak hafızasını kaybeden. Düğüne saatler kalmıştır ve gelin yakın tarihe dair bir şey hatırlamamaktadır. Bu durumda Ali ve Yaprak ‘ın tüm arkadaşları el ele vererek bir çözüm bulmaya çalışır. Yaprak zihin olarak 17 yaşına dönmüştür. O tarihten sonra yaşanan hiçbir şeyi dolayısıyla Ali ile ilişkisinin hiçbir kısmını hatırlamamaktadır. Hala onunla sadece arkadaş olduğunu düşünmektedir. Bu sebeple Ali en baştan sevdiği kadının kalbini kazanmaya çalışacaktır. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır. Lise hayatlarına geri dönmüşlerdir. Yine ski çılgın ve asi halleri gibi davranmaya çalışırlar. Eski arkadaşları da büyümüş halleriyle Yaprak ‘ın karşısına çıkınca bu genç kadını oldukça şaşırtır. Yaprak olanlara anlam vermeye ve bir yandan da unuttuğu anıları hatırlamaya çalışır. Düğüne sadece birkaç saat kalmıştır fakat hala hafızası yerine gelmemiştir. Ali tekrar Yaprak ‘ın aşkını kazanmaya çalışır. Bu sebeple aşklarının başlangıcı ve gelişimiyle ilgili anılara geri döndürmeye çalışır. Yaşadıkları olayları tekrardan canlandırmaya çalışırlar. Sadece ikili değil ekibin tüm üyeleri de onlarla beraber zamanda yolculuk yapacaklardır. Mutlu anılar kadar mutsuz olanlarla da karşılaşırlar. Geçmişleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Ekip Yaprak ‘ a hafızasını geri kazanmakta yardımcı olabilecek mi ? ali Yaprak ‘ ın kalbini tekrardan kazanabilecek mi ? 4N1K yine komik ve eğlenceli maceralarla seyirciyi bekliyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

4N1K : Düğün Filminden Kareler

4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

4N1K : Düğün Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.69 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir