Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: A Naija Christmas

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2021 – Nijerya

IMDB: 4.7

Filmin Yönetmeni: Künle Afolayan

Filmin Oyuncuları: Abayomi Alvin, Kunle Remi, Efa Iwara, Rachel Oniga, Lateef Adedimeji

Filmin Süresi: 121 Dakika

A Naija Christmas Fragman İzle

A Naija Christmas Özet ve Detaylar

2021 yılı Netflix yapımlarından biri olan Naiji Christmas bir annenin noel dileğini ve bu dik için oğullarının verdiği komik ve eğlenceli mücadeleyi ekranlara aktarıyor. Annenin 3 oğlu vardır. Hepsi de büyümüş evlenecek yaşa gelmiştir ve bu durum annelerinin büyük bir derdi haline gelmiştir. Oğullarının evlenerek kendi yuvalarını kurmaları istemekte, torun sahibi olarak babaanne olmak için oğullarını sürekli sıkıştırmaktadır. Oğulları da bu durumda hep yeni bahaneler üretmekte çok yakında evlenecekleri kızlarla gelip annelerini tanıştıracaklarını söylerler. Annesinin nerdeyse tüm arkadaşlarının çocukları evlenmiş ya da evlilik hazırlığındadırlar. Bu durum çocukların annelerinin daha da endişelenip sinirlenmesine neden olur. Oğullarını daha da çok sıkıştırır böylece. Bir gün yine beraber yemek yerlerken mevzu evlilik ve çocuk konusuna gelir. Annesi oğullarında bir gelişme olmadığını görünce bir büyük ödül sunmaya karar verir. Böylece oğulları da harekete geçecektir. Aralarında ilk evlenen ve yuva kuran kişi evin sahibi olacaktır. Aile yadigarı olan annelerinin oturduğu ve oldukça büyük ve cazip bir tekliftir. Bu teklifi oğullar arasında büyük bir rekabeti aralar çünkü hepsi bu evi çok istemektedir. Ve bu görevi tamamlamaları için noele kadar zamanları vardır. Çünkü oğullardan biri annesi sürekli ne zaman gelinlerimle tanışacağım dediğinde ağzından noel kelimesi çıkar ve annesi buna inanır. Annelerini hayal kırıklığına uğratmamak ve evi miras olarak alabilmek için oğullar kıyasıya yarışa başlarlar. Hepsi de ilk evlenen kişi olmak istemektedir böyle çok güzel olan büyük ev onların olacaktır. Fakat önemli bir sorun vardır ki hiçbiri aşk hayatında başarılı değildir ve ciddi bir ilişkileri bile yoktur. Bu sebeple tanıdıkları birkaç kıza yazarak işe başlarlar fakat tekrar tekrar red yerler. Noel gittikçe yaklaşmaktadır fakat hala anneleriyle tanıştıracak birini bulamamışlardır. Çocuklardan biri sırf annelerini tanıştırmak için kulüpten tanıdığı bir kız getirir fakat o da ters teper. Anneleri gittikçe hayal kırıklığına uğramakta ve umutsuzluğa düşmektedir. Çocukların etraflarında gördükleri tanıdıkları , tanımadıkları tüm kızlara evlenme teklifi etmeleri ortaya komik görüntüler çıkarır. Oğullardan hangisi evi almayı başarabilecek ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

A Naija Christmas Filminden Kareler

A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

A Naija Christmas Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir