Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Fantastik / A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: A.R.O.G

Filmin Türü: Komedi, Fantastik

Filmin Yılı: 2008 – Türkiye

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Cem Yılmaz, Ali Taner Baltacı

Filmin Oyuncuları: Cem Yılmaz, Ozan Güven, Nil Karaibrahimgil, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Özge Özberk

Filmin Süresi: 128 Dakika

A.R.O.G Fragman İzle

A.R.O.G Özet ve Detaylar

Gora devam filmi olan Arog absürtlüğün ve klişenin komediye dönüşmüş halidir. Senaryosu ve çoğu oyuncu kadrosu Gora’ya göre çok farklı olan Arog filminde yine Cem Yılmaz’ın senaristliğini ve oyunculuğunu ön planda görüyoruz. Gora’ya göre farklı bir konuya bağlanan bu komedi filmi esprileri bakımından yine izleyiciyi oldukça etkisi altında bırakmaktadır. Arif’in uzaydan Dünya’da gelişinden uzun bir süre sonra Komutan Logar’ın intikamına maruz kalacaktır. Arif ve Ceku Dünya’da mutlu bir şekilde yaşarken Komutan Logar ve baş yardımcısı Tihulu ile beraber Arif’e bir kumpas kuracaklardır. Logar Arif’ten büyük bir intikam almaya yemin etmiştir. Logar Arif’i bir zaman makinesi aracılığıyla bir milyon yıl öncesine göndermiştir. Taş devri insanları, dinazorlar prehistorik kuşların olduğu bir döneme denk gelerek bir dolu komik macera yaşar. Arif’in komik serüvenleri bitmek bilmeyen bir unutulmaz maceraya dönüşür. Burda çoğu taş devrinden kalma insanlarla tanışır kimine düşman kimine dost olarak onlara kendi tarzıyla modern dünya kalıplarını öğretmeye çalışarak unutulmaz, komik sahneler ortaya çıkarmıştır. Filmin her sahnesi oldukça sevilip oldukça konuşuluyordur yıllardır.2008 yapımı olan bu film yaptığı efektler ile de çok büyük ilgi toplamıştır. Gayet gerçekçi olan efektleri hala bile çoğu filmde olmayan kalite ve inandırıcılıktadır. Her yaştan kitlenin sevdiği bıkmadan sürekli izlediği büyükten küçüğe herkesi güldürmeyi her defasında başarabiliyor. Türk komedi sinemasına adını altın harflerle yazdırmış olan Gora ve Arog filmlerini henuz izlemediyseniz hemen izlemenize önerir iyi seyirler dileriz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

A.R.O.G Filminden Kareler

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

A.R.O.G Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.35 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir