Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Genel / Akira’nın 4K Orbital Era Geliyor

Akira’nın 4K Orbital Era Geliyor

Amerika’da her yıl düzenlenen Anime Expo’da konuşan Otomo, “Akira” filminin, devam filmi için hazırlıklara başladığını açıkladı.

1988 yapımı olan “Akira”, devam filmiyle önümüzdeki yıllarda 4K versiyonu ile vizyona “merhaba” diyeceği bekleniyor. Konusunun kıyamet sonrası dönemde geçeceği belirtildi. Oyunculuk ve Yönetmenlik çapında iyi işlere imza atan Waititinin yönetmenlik koltuğunda oturduğu film 2021 yılında vizyondaki yerini alacak.Waititi, daha önce, “Two cars, One Night” isimli bir kısa film ile En iyi kısa film dalında Oscar ödülü kazandı. “Eagle vs Shark” ve “Boy” filmlerininde yönetmenlik koltuğunda oturan Waititi 2011 yılında “Yeşil Fener” adlı filmde, Thomas Kalmaku rolünü canlandırarak Hollywood’a oyuncu olarak giriş yaptı. “What we do in the shadows” ve “Hunt for the wilderpeople” filmlerinde hem yönetmen hem de başrolde yer aldı. 2017 yılında “Thor: Ragnarok” filmini yöneten Waititi, Korg karakteri ile oyuncu olarak da filmde kendine yer buldu. Gişe rekorları kıran “Avengers: Endgamede”de de seslendirmen olarak görev almıştı.

1987 yılında “Neo Tokyo” ile manga dünyasına giriş yapan Otomo, 1988 yapımı “Akira”nın yaracısı olmakla kalmayıp, 2001 yapımı “Başkent”, 2004 yapımı “Steamboy”, 2013 yapımı “Kısa Barış” filmlerinin de yaratıcısıdır.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

NAİM SÜLEYMANOĞLU KİMDİR

Geçmişten günümüze adını sıkça duyduğumuz Naim Süleymanoğlu ünlü Türk haltercidir. Bu spor dalında ülkemizi oldukça …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir