Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Uncategorized / Apple Yeni Serisi: iPhone XI

Apple Yeni Serisi: iPhone XI

Günümüze kadar geçmişten beri birçok telefon tasarlayıp insanların beğenisine sunmuş Apple şirketi. Bugünlerde tekrardan iPhone serisine bir yenisini katması bekleniyor. adında satışa çıkarılacak. Telefonun ilk tasarım fotoğrafları yayınlanmış olup kullanıcıların merakını uyandırmıştır. Bu zamana kadar çizgisinden ve tasarım yönünden yolundan sapmayarak rekabet yönünden diğer marka telefonlardan bir hayli zayıfladığını gördüğümüz Apple bu yeni telefonla piyasadaki yerini korumayı amaçlıyor.

Apple Yeni Serisi: iPhone XI

Çin hükümeti ile bu aralar gerginlik yaşayan Amerika hükümeti siyasi olaraktan daha çok teknoloji alanında savaş veriyorlar. Telefon kategorisinde bile bu etkiyi görmek mümkün. Huweii markasına yaptırılması konuşulan yaptırımlar ve uygulanan ambargolar bununda bir örneği aslında. Samsung Electronics’den sonra ciro açısından dünyanın en büyük ikinci bilgi teknolojileri şirketi olan Apple şirketi 2018 yılında çıkardığı iPhone XS ve XR modelleri bir türlü istediği rağbeti görememiş. Bu sebeple bu yıl piyasaya süreceği üç farklı model ile çıkacak. Apple‘ın Eylül ayında tanıtımını yapacağı yeni amiral gemilerinin, iPhone XI, iPhone XI Max ve iPhone XR 2019 yeni modelleriyle ile hem durumu telafi etmeye hem de yeniden bir yükseliş yaşamayı planlıyor. Kamera açısından köklü bir değişikliğe gidileceği duyumlar arasında yer alıyor. Mate 20 modellerinde görmeye alışık olduğumuz bir kamera tasarımı geleceği konuşuluyor. Telefon ekran boyutlarında ise bir değişikliğe gidileceği söz konusu değil. Ayrıca yeni çıkarılacak telefonlarında özellik bakımından Type-C ve ekran içi parmak izi sensörü geleceği iddia ediliyor. Fiyat konusunda henüz net bir açıklama ve söylem olmadığı gibi 1000 dolar ila 1600 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Rekabet açısından fiyatlarda bir değişikliğe gidileceği henüz gizliliğini koruyor.

Apple Yeni Serisi: iPhone XI

Söz konusu piyasa rekabeti gün geçtikçe artıyor. Yeniliklere bir yenisin eklenmesi süreklilikle devam ediyor. Teknoloji alanında ve diğer alanlarda çalışma yürüten şirketler ekonomi yönünden zayıflamamak için durmadan her yaptıkları işin üstüne daha fazlasını eklemek zorunda kalıyorlar. İnsanlar gün geçtikçe yeniliklerle gelen ileri teknolojiden faydalanıp hayatlarını ve günlük yaşantılarını kolaylaştırmayı istiyorlar.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Sporda Kadının Yeri

Sporda Kadının Yeri

Spor, bilindiği üzere toplumumuzda kadınlarla özdeşleştirilmiş bir faaliyet olarak algılanmamakta ve sporda kadına gereken önem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir