Extraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

Aşk Benim Soyadım - Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2021 – Hindistan

IMDB: 8.9

Filmin Yönetmeni: Vivek Soni

Filmin Oyuncuları: Abhimanyu Dasani, Komal Chhabria, Purnendu Bhattacharya, Sukhesh Arora

Filmin Süresi: 141 Dakika

Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar Fragman İzle

Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar Özet ve Detaylar

Netflix yapımı bir Hint filmi olan yeni evli bir çiftin birbirlerinden ayrı düşmelerini konu alıyor. İki genç ilginç bir tanışmanın ardından birbirlerine aşık olurlar. Ve sonunda evlenmeye karar verirler. İkisi de evlilik konusunda oldukça heyecanlıdır. Kısa sürede düğün hazırlıklarına başlanır. Aileler kaynaşmaya ve gençlerin yaşamıyla ilgili kararlar vermeye başlarlar. Düğün hazırlıkları tamamlanır ve yeni evli çift kendi evlerine yerleşirler. Fakat düğün günü genç adam hayatının iş teklifini alır. İş teklifi uzak bir şehirdedir ve karısıyla ayrı kalmaları gerekmektedir. Teklifi kabul edip etmeme konusunda çok kararsız kalır. Bir yanda yeni evlendiği ve çok aşık olduğu güzel karısı öbür yanda yıllardır hayalini kurduğu iş teklifi vardır. Bu iş teklifi onu kariyerinin zirvesine taşıyabilecek ve onlara çok daha iyi bir hayat sunabilecek bir fırsattır. Eşi onun bu teklifi çok istediğini bilir ve mutlu olmasını ister . Bu sebeple iş teklifini kabul etmesi için onu desteklemeye başlar. Böylece genç adam yeni işi için hazırlanmaya başlar. Evlendikten sonra hiç beraber vakit geçiremezler ve genç adam en yakın uçakla yeni iş yerinin bulunduğu şehre doğru yola çıkar. Bu ayrılık çiftin ikisi için de oldukça zor geçer. uzaktan ilişkiyi nasıl yürüteceklerini bilemezler. Genç adam kendini bambaşka bir ortamda bulur. Buraya ayak uydurmaya çalışır. Yeni insanlar, hayat ve yaşam tarzı vardır. O yeni hayatına alışmaya çalışırken karısı da onun yokluğuna ayak uydurmaya çalışmaktadır. Çift sürekli telefonla konuşarak birbirleriyle iletişim kuruyor ve birbirlerini çok özlüyorlardır. Aileleri de bir yandan baskı yapıyor onların ilişkilerine sürekli müdahalede bulunuyorlardır. Çiftin ayrılıkları birbirinden farklı duygu uyandırır. Bazen romantik , duygusal bazen de komik anlar çıkar ortaya. Karısı daha fazla dayanamayıp eşini görmeye gitmeye karar verir. Kocasını bir partide görür ve onu tanıyamaz. Burada çok farklı birisi olmuş gibidir. Bu sebeple aralarına soğukluk girer ve kavga etmelerine neden olur. Çift aralarındaki mesafeye rağmen aşklarını korumayı başarabilecekler mi ? eğlenceli bir netflix filmi seyirciyi bekliyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Benim Soyadım – Meenakshi Sundareshwar Filminden Kareler

Aşk Benim Soyadım - Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

Aşk Benim Soyadım - Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

Aşk Benim Soyadım - Meenakshi Sundareshwar Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.






Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir