Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

Aşk Üçgeni - Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2021 – Endonezya

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Hanung Bramantyo, Pandu Adjisurya

Filmin Oyuncuları: Clara Bernadeth, Giorgino Abraham, Kevin Ardilova, Kinaryosih, Nugie

Filmin Süresi: 114 Dakika

Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie Fragman İzle

Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie Özet ve Detaylar

Bugünden itibaren Netflix’te yayınlanan  Tersanjung: The Movie  , şu ana kadar yılın en iyi filmlerinden biri . Ama aynı zamanda, kesinlikle bazı açıklamaları hak eden birçok kıvrım ve dönüşe sahiptir. Filmin kahramanı Yura’nın romantik olarak kiminle son bulacağı sorusu, konuyla ilgili olanlardan sadece biri. Çalkantılı aşk hayatı – Endonezya’nın çalkantılı sosyal politikasından bahsetmeye bile gerek yok – pek çok şeyi çözümsüz bırakıyor.

Filmin konusu, Yura’nın kendisine ilk randevularında tecavüz etmeye çalışan ayrıcalıklı, aşağılık bir adamla düzenlediği evlilikle başladı ve kendini savunması, zengin ailesinin düzenlemeyi bozmasına ve böylece Yura’nın zor durumdaki müzisyen babası üvey annesine dalmasına neden oluyor. ve kız kardeşi sakatlayıcı bir borca ​​sürüklüyor. İlk başta anlaşmanın koşullarından habersiz olan Yura, anlaşılır bir şekilde ihanete uğramış ve ihlal edilmiş hissediyor ve en yakın arkadaşları Oka ve Christian ile kalmaya gidiyor. Her şeyin stresi, Yura’nın babasının felç geçirmesine neden olur ve iş bulmak için okulu bırakmak zorunda kalır.

Bu istihdam, Oka ve Christian ile acemi bir hazır erişte işi haline geldi ve iyi gidiyor. Başarılarında, Yura ve Christian, Oka’dan amigoluk yaparak birbirlerine aşık olmaya başlarlar ve sonunda nişanlanırlar; bu noktada Yura, en iyi arkadaşının aslında son derece zengin bir aileden olduğunu fark eder. Onlarla tanıştığı zaman, annesi bazı bariz çekinceler gösterse de, Christian’ın babası alışılmadık derecede cömert görünüyor. Tek şartı, Christian’ın kardeşinin zor işlerini kurtarmak için Los Angeles’a uçmasıdır; bu, yönetimdeki bariz rahatlığı göz önüne alındığında, yalnızca bir hafta kadar sürmelidir.

Yura, Christian’ın bebeğine hamile olduğunu keşfeder ve geri dönmeyecekmiş gibi göründüğünü fark eder – teması kesilir ve tüm ailesi Amerika’ya taşınır, onu mahsur bırakır ve Oka’nın evinde yaşar. Christian’ın ortadan kayboluşunun kesin koşulları asla açıklanmadı ve aslında Tersanjung: Filmin bitişi’nde  daha da ilginç hale getirildi  , ancak buna birazdan değineceğiz.

Bu arada, Yura ve Oka, tıpkı Christian’la olan ilişkisi boyunca yaptığı gibi sessizce hamileliği boyunca ona bağlı kaldığı ve onu en düşük anlarında bile desteklediği için birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Çeşitli noktalarda defalarca kocası gibi poz vermek zorunda kaldığı için, onları bir arada görmek çok kolay. Ama aslında Batı kültüründe ender görülen ve muhtemelen Endonezya’da neredeyse hiç duyulmamış olan ona evlenme teklif eden Yura’dır. Sahne, filmin en sıcak ve en sevecen karakterlerinden bazılarının varlığında o kadar düşük anahtarlı bir ortamda meydana gelir ki, onu hareket ettirmemek imkansızdır. Oka’nın, belki de farkına bile varmadan Yura için orada nasıl bulunduğuna dair hatıraları, karşılıklı duygularını teyit etmek, güzel bir andı.

Böylece Yura ve Oka evlenir. Ancak  Tersanjung: Film  , Christian düğünde göründüğünde, yüzü korkunç bir şekilde şekil değiştirdiğinde son bir dönüş yapar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aşk Üçgeni – Tersanjung: The Movie Filminden Kareler

Aşk Üçgeni - Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

Aşk Üçgeni - Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

Aşk Üçgeni - Tersanjung: The Movie Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 0.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beckett Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera Filmin Yılı: 2021 – Brezilya, İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir