Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Atlantique

Filmin Türü: Dram,

Filmin Yılı: 2019 – Fransa, Senegal

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Mati Diop

Filmin Oyuncuları: Abdou Balde, Aminata Kane, Ibrahima Mbaye

Filmin Süresi: 104 Dakika

Atlantique Fragman İzle

Atlantique Özet ve Detaylar

Atlantique filminde; Süleyman ile Ada birbirini seven iki gençtir. Fakat ailesi Ada’yı istemediği zengin ve kendinden yaşça büyük Ömer’e vermiş, yakın zamanda da düğünleri olacaklardır. Süleyman, şehirde yapılan gösterişli bir kule inşaatında çalışmaktadır. Ancak inşaat sahibi işçilere üç aydır maaş ödememiştir. Süleyman ve arkadaşları inşaata bakan muhasebeciden alacaklarını isterler. Muhasebeci ise patronun yurt dışında olduğunu ödeme yapmak için para bırakmadığını, kısa sürede ödemelerin yapılacağını söyler.

Atlantique filminde; Süleyman ile arkadaşları bu sözleri her ay duyduklarından, verilen söze inanmazlar. İşi bırakıp kaçak olarak, İspanya’ya çalışmaya gitmeye karar verirler. Süleyman, akşam Ada ile buluştuğunda yurt dışına gideceğini söyleyemez. Süleyman ve arkadaşları, bot ile İspanya’ya gitmek için okyanusa açılırlar. Ada, Süleyman’ın gittiğini sonraki gün arkadaşlarından duyar. Ada ile Ömer’in düğün hazırlıkları başlar. Bir hafta sonrada düğün yapılır.

Atlantique filminde; Düğün gecesi, Ada ile Süleyman’ın yatak odası olarak kullanacakları odada yangın çıkar. Yangın çok fazla büyümeden söndürülür. Ancak yangının nasıl çıktığı tespit edilememiştir. Polis yangının nasıl çıktığını soruşturmaya başlar. Ada’nın kız arkadaşlarından Meryem, Süleyman’ı düğün evinin yakınında gördüğünü söyler. Polis, Süleyman’ın annesinin evine gider. Orada Süleyman’ın odasında inceleme yapar. Bu inceleme sonucunda, Ada ile Süleyman arasında bir ilişkinin olduğunu öğrenir. Ada’yı sorguya çekerek, Süleyman’ın yerini öğrenmeye çalışırlar. Ada, Süleyman’ın bir hafta önce arkadaşları ile botla İspanya’ya yola çıktığını söyler.

Atlantique filminde; Bu arada Ömer’in ailesi, Süleyman ile Ada arasında bir yakınlaşma olasılığından dolayı bekaret testi ister. Ada’nın ailesi, Ada’ya bekaret testi yapar. Bu test sonucunda Ada’nın bakire olduğu ortaya çıkar. Fakat testten sonra Ada evi terk eder. Polis yaptığı araştırmada, bir hafta önce İspanya’ya doğru bot ile on kişi kadar okyanusa açılan olduğunu tespit eder. Ancak İspanyol yetkililer botun büyük bir fırtınada ikiye bölünerek parçalandığını söyler. Bottan kurtulan olmadığını söyler. Ancak görgü tanığı Süleyman’ı gördüğünü söylemiştir.

Atlantique filminde; Bu arada Ada’ya Süleyman’dan sandığı buluşma isteği mesajı gelmiştir. Süleyman kazadan kurtuldu mu? Ada ile Ömer evlendi mi? Ada ile Süleyman buluşacak mı? Garip olayların nedeni ne? Yangını Süleyman mı çıkarttı? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Atlantique filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Atlantique Filminden Kareler

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

Atlantique Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 3.11 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Kayıp Kız (Still Here) Sansürsüz Full İndir

Kayıp Kız (Still Here) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kayıp Kız (Still Here) Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2021 – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir