Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Bilim Kurgu / Automata Filmi Sansürsüz Full İndir

Automata Filmi Sansürsüz Full İndir

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Automata

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Gerilim

Filmin Yılı: 2014 – İspanya, Bulgaristan, ABD, Kanada

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Gabe Ibáñez

Filmin Oyuncuları: Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Melanie Griffith

Filmin Süresi: 109 Dakika

Automata Filmi Fragman İzle

Automata Filmi Özet ve Detaylar

Dünya harabe ve çöplüğe dönmüş, üzerinde yaşayan insan sayısı bir hayli azalmıştır. İnsanların birçok işi robotlar tarafından yapılmakta ve yapay zekaya sahip bu robotlar tamamen insanlara hizmet amacıyla insanlar tarafından üretilmiştir. İnsanlara hizmet etmesi ve insanların işlerini yapması için üretilen bu robotlar için getirilen ilk kural, canlı bir şeye hiçbir şekilde zarar vermemek ve kendi kendini ya da bir diğer robotu herhangi bir şekilde değiştirmemek, iyileştirmemek veya tamir etmemektir. Antonio Banderas tarafından canlandırılan ve bu keşmekeş dünyada robotlardan sorumlu sigortacı olarak yaşamını sürdüren Jacq Vaucan ise kendisini değiştiren, iyileştiren bir robot olduğu duyar ve olaylar gelişmeye başlar.

Aksiyon, macera ve gerilim dolu bu distopik bilim kurgu dünyasının hikayesi olan Automata isimli filmin bizlere sunulmasındaki yönetmen Gabe Ibanez’dir. 2014 yılı çıkışlı Automata filmi, İspanya, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ülkelerinin ortak yapımı olup altın küre ödüllü ve Oscar ödülüne daha önce  aday gösterilmiş olan Melanie Griffith başta olmak üzere Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny gibi Hollywood’un en ünlü simaları ve oyuncuları tarafından icra edilmiştir.

Toplamda 109 dakikalık aksiyon, macera ve gerilim dolu distopik bir hikaye sunulan Automata’nın yapımı, çekimi için harcanan toplam para ise 15 milyon amerikan dolarını (USD) bulmuştur. Senaryo metni Gabe Ibanez, Igor Legarreta ve Javier Sanchez Donate tarafından kaleme alınan Automata’nın yönetmen koltuğunda ise yine film yönetmenliğini üstlenen Gabe Ibanez yapmıştır. Gerek senaryo kurgusu, gerek oyuncuların ustalıkla sergiledikleri başarılı performansları gerekse de sahnelerinde ve görsellerinden kullanılan efektlerin başarılı olmasına rağmen çıktığı yılda herhangi bir Oscar ödülü alamayan Automata, uluslararası film ve dizi değerlendirme ve arşiv sitesi olarak kabule dilen IMDB üzerinden ise toplamda 6.1 puan almayı başarmıştır.

Herhangi bir Oscar tarzı ödül almaması veya IMDB’den vasat üstü puan almasının aksine, Automata çok başarılı kurgusu ve oyuncuların gösterdiği performans ile izleyicilerine çok başarılı efektlerle aksiyon, macera ve gerilim dolu bir distopya sunmayı harika bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Bir bilim kurgu sever tarafından muhakkak izlenmesi gereken Automata, Antonio Banderas ve Melanie Griffith’in oyunculuklarındaki başarı bir kenara, sahne ve görüntü efektleri ile yaratılan harika bir distopya olarak ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Automata Filminden Kareler

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

Automata Filmi Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir