Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aykut Enişte 2

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Onur Bilgetay

Filmin Oyuncuları: Cem Gelinoğlu, Hakan Yılmaz, Lale Başar, Melis Babadağ, Müfit Kayacan

Filmin Süresi: 119 Dakika

Aykut Enişte 2 Fragman İzle

Aykut Enişte 2 Özet ve Detaylar

AYKUT ENİŞTE 2

Komedi türündeki 2021 in son çıkan filmlerinden olan Aykut Enişte 2 , Aykut adındaki genç adamın başına gelen trajikomik olayları beyazperdeye yansıtıyor. Film daha önce aynı isimle yayınlanmış olan serinin devam filmidir.  Aykut kendisine ait telefoncu dükkanını yanındaki çırağıyla beraber işletmektedir. Sorunsuz bir hayatı olan Aykut sevdiği kadınla düğün arefesindedir. Nişanlısının ailesi tarafından oldukça sevilen Aykut tüm bu mutluluğunu bozacak olaylar yaşayacaktır. Ailenin eski eniştesinin gelmesiyle birlikte tüm düzen alt üst olur ve birbirini takip eden talihsizlikler başlar. Yeni gelen  Enişte Aykut ‘ un tersine pek sevilmeyen bir üyedir. Çeşitli düzenbazlıklar yapan , etrafındakileri kandıran biridir. Kandıracağı kurbanlardan biri de Aykut olacaktır. Çeşitli bahanelerle etrafındaki saf kişilerin kimliklerini alarak onları oturma izni almak isteyen yabancı kadınlarla evlendirmektedir. Bir bahaneyle Aykut ‘ la  tanışan ve takılmaya başlayan eski enişte , Aykut dan da kimliğini ister. Böylece Aykut hiç tanımadığı yabancı uyruklu bir kadınla evlenmiş olur. Eski eniştenin nasıl bir insan olduğunu sonradan öğrenen Aykut nasıl bir tuzağa düştüğünü fark eder fakat her için artık çok geçtir. Aykut , Gülşah ile evlenmek üzeredir ve bu yalan nikah işinden bir an önce kurtulmalıdır. Eski enişteyle konuşan Aykut ondan bu olayı düzeltmesini ister ve ikili beraber çözümün peşine düşerler. Yabancı uyruklu kadınla konuşarak boşanmak istediğini anlatır. Kadın tek bie şartla bunu kabul edeceğini söyleyerek Aykut ‘tan yüklü miktarda para talep eder. Bu durum karşısında Aykut ne yapacağını bilemez . kadının istediği para onun karşılayabileceğinden çok fazladır. Fakat olaylar bunlarla da sınırlı kalmaz. İkili kadını ellerinden kaçırır. Parayı bulsalar bile önce kadını bulmaları gerekir. Bunun için adresini alabilecekleri bir kişinin de öldüğünü öğrenirler. Gülşah ‘ ın olup bitenleri öğrenmesi de an meselesidir.  Ailenin diğer üyeler yavaş yavaş olup bitenlerden haberdar olurken Gülşah da öğrenir. Aykut un tüm bu problemi çözmesi gittikçe zorlaşmaktadır. Aykut başına gelen tüm bu olaylar ve çok daha fazlası Aykut Eniştede seyirciyi bekliyor. Aykut problemleri çözebilecek mi, Gülşah ‘la düğünlerini gerçekleştirebilecekler mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aykut Enişte 2 Filminden Kareler

Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir