Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aile / Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Aykut Enişte

Filmin Türü: Aile, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Onur Bilgetay

Filmin Oyuncuları: Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli, Lale Başar, Melis Babadağ, Müfit Kayacan

Filmin Süresi: 115 Dakika

Aykut Enişte Fragman İzle

Aykut Enişte Özet ve Detaylar

Aykut enişte filmi kendini bir anda iki ailenin damatı olarak bulan Aykut’un hikayesini anlatıyor. Türk sinemasının yerli komedi türünden olan  bu film adını sinemanın basarılı filmlerin listesine yazdırdığını düşünüyorum. Hikâye şu şekilde başlıyor. Bu hayattaki tek hayali evlenip kendi yuvasını kurmak olan Aykut’un hayaline bir hafta kala dükkanının soyulması şokuyla devam ediyor. Dükkanını soyup soğana çeviren hırsızların şoku yetmezmiş gibi evleneceği kadın ve ailesinin üzerine gelmesi Aykutu paniğe kaptırmıştır. Son çare sigortaya başvuran Aykut gelen sigorta görevlisinin bir iyilik istemesiyle bambaşka bir hayati olmuştur Aykutun. Sigorta görevlisi olan Gülşah Aykuttan kendisini ailesine sevgilisi olarak tanıtmasını rica etmiştir. Aykut her iki aileye de karmaşık olan bu durumu belli etmemek için elinden geleni yapıyordur. Ayrıca bu durumdan kurtulmak için oldukça komik enteresan hallerden hallere de girmiştir. Böylelikle Aykut’un her iki aileyle de uğraşırken ortaya oldukça eğlenceli, komik gülmekten ağzımızın agrıyacağı dakikalar  çıkmıştır. Seyirciye geçen sıcak, samimi eğlenceli akan bir yapıya sahip. Filmin vurgulamak istediği yer elbette komedi ama bence birkaç sahnede hayatta insanın başına gelebilecek acı gerçekleri de ufaktan ufaktan vurguluyor. Ailecek  izleyebileceğiniz oldukça keyifli vakit geçirebileceğiniz filmlerden biri olan aykut enişte ile sizleri baş başa bırakıp keyifli dakikalar diliyorum.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Aykut Enişte Filminden Kareler

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

Aykut Enişte Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com 

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir