Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Azizler Filmi

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Durul Taylan, Yağmur Taylan

Filmin Oyuncuları: Binnur Kaya, Engin Günaydın, Fatih Artman, Haluk Bilginer, Öner Erkan

Filmin Süresi: 96 Dakika

Azizler Filmi Fragman İzle

Azizler Filmi Özet ve Detaylar

Bir film dijital platformda yayına giriyor, izleniyor ve anında gündem oluyor. Netflix’in hayatımıza kattığı artılardan biri olan direkt olarak anında izleme şansı gündemi de belirleme fırsatı veriyor. Taylan Biraderlerin çekimlerini 2020 yılında gerçekleştirdikleri Azizler filmi dün Netflix kütüphanesinde yerini aldı.

Engin Günaydın, Haluk Bilginer, Binnur Kaya, Fatih Artman, İrem Sak ve Öner Erkan’ın yer aldığı kadrosuyla iddialı bir yapım olan Azizler, çoğunluk için hayal kırıklığı oldu. O çoğunluk içerisinde ben de yerimi alıyorum. Senaryosunda Bir Başkadır ile 2020’nin sonlarında en çok konuşulan isim olan Berkun Oya imzası bulunuyor. Ama maalesef bu imzanın bir işlevselliği bulunmuyor. Yorumlara baktığımda bir dizi olsa ilk bölüm açısından başarılı olurdu ama film olduğundan bütün falsoları meydana çıkıyor diyor. Ne kadar haklı olunabilirse o kadar haklı bir yorum.

Filmin hikayesine baktığımızda Aziz (Engin Günaydın) hayatından bıkmış, sevgilisine ayrılma kararını açıklamaya çalışan bir adam. Bir reklam ajansında çalışıyor. Erbil Abi (Haluk Bilginer) ile yakın bir ilişkisi var. Patronu Alp (Öner Erkan) sürekli onunla iletişim kurmaya çalışıyor. Aziz ise ablası, eniştesi ve yeğeninin istila ettiği evden kaçarak sessiz ve sakin bir yer arayışında. Kendine ait bir ev arayışının merkezinde olduğu film sürekli gerçeklik ve gerçek üstücülük arasında gidip geliyor. Aziz ve Erbil’in dünyasına derinlemesine girilmeye çalışılırken diğer kararkterler ve kurulması gereken bağ sarkıyor. Erbil üzerinden yaşlılık ve ölüm, Aziz üzerinden yalnızlık kavramları sorgulanmaya çalışıyor.

Berkun Oya’nın şehrin insanına dair gözlemleriyle çok daha iyi bir film çıkabilecekken olmuyor. Olan ve hikayede sarkmayan tek karakter ise Aziz’in yeğeni. A’dan Z’ye her şeyiyle tam filmin sizin içine almasını sağlayan bir karakter oluşturulmuş. Filminde geriye de sadece ‘denyo yeğen’ karakteri oluyor. ‘Denyo yeğen’ ile evrenin merkezine oturtulan çocuk imgesine bir de buradan bakın deniyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Azizler Filminden Kareler

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

Azizler Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.52 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir