Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Babamın Kemanı

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2021 – Türkiye

IMDB: 

Filmin Yönetmeni: Andaç Haznedaroğlu

Filmin Oyuncuları: Ayfer Dönmez, Belçim Bilgin, Engin Altan Düzyatan, Selim Erdoğan, Yener Sezgin

Filmin Süresi: 112 Dakika

Babamın Kemanı Fragman İzle

Babamın Kemanı Özet ve Detaylar

Babamın Kemanı

Netflix’in  en son filmlerin biri olan babamın kızı zengin oyuncu kadrosuyla ve duygu dolu öyküsüyle seyirciyi bekliyor. Film küçük bir kızın  büyük bir kaybın üstesinden gelmesiyle ve bu kayıpla karşı karşıya kaldığı sırada hayatına giren daha önce tanımadığı bir akrabasıyla kurduğu bağı , aralarındaki ilişkiyi konu alıyor. Hayatına yeni giren akrabası amcasıdır ve aralarındaki ortak tutku olan müzik onları birbirine özel bir bağla bağlayacaktır. Küçük kız babasıyla beraber mutlu bir hayat yaşamaktadır. Fakat bu mutlulukları uzun sürmez ve kötü günler yavaş yavaş yaklaşmaktadır. Çünkü küçük kızın babası çok hastadır. Hatalığı için artık çok geçtir ve ömrünün son günlerini yaşamaktadır. Hastalığıyla ilgili onu en çok üzen şey ise kızının kendisi gittikten sonra yalnız kalacağı düşüncesidir. Kızını emanet edebileceği halen görüştüğü bir akrabası da yoktur. Bu sebeple uzun süredir görüşmeseler de bu konusunda en çok güvenebileceği kişiye gitmeye karar verir. Bu kişi başarılı ve ünlü bir kemancı olan kardeşidir. İkili çeşitli sebeplerden ötürü uzun yıllardır görüşmemektedir ve aralarında büyük bir küslük bulunmaktadır. Abi tüm cesaretini toplar ve kardeşinin gösterilerinden birine gider. Gösterisi bittikten sonra yüzleşmeye gider. Kardeşi onu gördüğüne hiç de mutlu olmaz ve şimdiye yanında olmadığı için öfkelenir. Fakat abisi ne kadar az ömrü kaldığı söyleyince hiçbir şey söyleyemez . beraber oturur konuşurlar ve abisini hastalığını öğrenince kardeşi ne yapacağını bilemez. Ayrıca şu an vermesi gereken önemli bir karar da vardır. Yeğenini emanet olarak kabul ederek onun bakımını üstlenecek midir ? Genç kemancı her ne kadar abisine ve geçmişine öfkeli ve kırgın olsa da sevgilisinin ısrarıyla beraber küçük kızı yalnız bırakmaya gönlü elvermez. Küçük kızı alıp evine götürür. Başlarda birbirlerine çok yabancı ve soğuk olsalar da yavaş yavaş birbirlerini tanımaya ve kaynaşmaya başlarlar. Küçük kız onun için aile sıcaklığı olur. Genç adamın müzisyen olması da küçük kızın ilgisi çekmekte hayran hayran onu izlemektedir. Müzik ikisini de bağlayan bir ortak nokta haline gelmiştir. Fakat bu yeni ailesi sıcaklığı ve sorumluluk genç kemancı için yeni ve kaldırması zor duygulardır. Bunlarla baş etmekte zorlanır vazgeçip kızı geri yollamak ister ? genç kemancı bu sorumlulukla yüzleşmeyi başarabilecek mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Babamın Kemanı Filminden Kareler

Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

Babamın Kemanı Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir