Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story Sansürsüz Full İndir

Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story Sansürsüz Full İndir

Batı Yakası’nın Hikayesi - West Side Story Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story

Filmin Türü: Romantik, Müzik, Dram

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 7.8

Filmin Yönetmeni: Steven Spielberg

Filmin Oyuncuları: Ansel Elgort, Rachel Zegler, Ariana DeBose

Filmin Süresi: 157 Dakika

Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story Fragman İzle

Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story Özet ve Detaylar

West Side Story (Batı Yakası’nın Hikayesi)

Batı yakası’nın hikayesi , 1957 yapımı aynı isimli müzikalden uyarlama bir filmdir. Film iki genç arasındaki imkansız ve yasak aşkı anlatıyor. Ayrıca iki farklı etnik kökene ait iki sokak çetesi arasındaki büyük rekabeti konu ediniyor. Müzikalden uyarlama olan film tıpkı bir müzikal havasında hikayeyi seyirciye aktarıyor. Film Tony adındaki bir gencin başından geçenlere daha çok odaklanmaktadır. Tony’ nin yaşadığı yerde Jetler ve Köpekbalıkları adında iki çete bulunmaktadır. Bu iki çete arasında büyük bir rekabet sürmektedir. İki tarafta birbirinden haz etmemekte ve sürekli kavga etmektedirler. Tony de bu iki çete arasında kalmış iyi yürekli bir gençtir. Çeteler arasında savaşlarda ne yapacağını bilemez çünkü aşık olduğu kızla farklı çetelerdedir. Tony karşı çeteden rakibinin kız kardeşine aşık olmuştur ve bu aşk gerçekleşmesi imkansız bir aşktır. Bu sebeple birbirini seven iki genç etrafında aşılması çok zor engellerle çevrili bir şekilde bulurlar kendilerini. Tony ‘nin aşık olduğu kızın adı Maria’dır. Maria çok güzel ve genç bir kızdır. Tıpkı Tony gibi çok iyi kalpli bir gençtir. O da çeteler arasındaki savaştan ve mücadeleden bıkmış sadece sevdiği gençle beraber mutlu olmak istemektedir. Fakat bu dileği gerçekleşmesi çok zor bir şeydir. Çünkü .çeteler arasındaki gerilim azalmak yerine gün geçtikçe artmaktadır. Çeteler arasındaki savaş iyice alevlendiği sırada birbirine aşık olmuştur iki genç. Ama onların aşkı gerilimin daha da yıkıcı bir hale gelmesine neden olur. Kavgalar gün geçtikçe daha kanlı ve öldürücü bir hal alır. Bir yandan da genç aşıklar gizli gizli bakışırlar. Dans partilerinde görüşürler. Film capcanlı renkte elbiselerle, danslarla ve müzikle adeta bir müzikal havasında ilerlemektedir. Kavgalar ve danslar iç içe geçmiştir. İki genç tüm zorluklara rağmen aşkları için mücadele vermeye devam ederler. Fakat bu mücadele hiç de kolay olmayacaktır tabi ki de. Verdikleri mücadeleyi kazanabilecekler mi ? gençler birbirlerine kavuşmanın ve aşklarını yaşamanın bir yolunu bulabilecekler mi? Hepsi ve daha fazları şölen havasındaki Batı Yakası’nın Hikayesi’nde seyirciyi bekliyor. İyi seyirler.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Batı Yakası’nın Hikayesi – West Side Story Filminden Kareler

Batı Yakası’nın Hikayesi - West Side Story Sansürsüz Full İndir

Batı Yakası’nın Hikayesi - West Side Story Sansürsüz Full İndir

Batı Yakası’nın Hikayesi - West Side Story Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir