Extraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beckett

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera

Filmin Yılı: 2021 – Brezilya, İtalya

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Ferdinando Cito Filomarino

Filmin Oyuncuları: Alicia Vikander, Boyd Holbrook, Daphne Alexander, John David Washington, Vicky Krieps

Filmin Süresi: 110 Dakika

Beckett Fragman İzle

Beckett Özet ve Detaylar

Netflix yapımı Beckett , ismini aynı isimli genç bir adamdan alan sürükleyici bir film. Beckett , April adında bir kız arkadaşa sahip olan genç ve mutlu bir adamdır. Kız arkadaşıyla ilişkisi çok iyi gitmekte işi de yoğun bir şekilde devam etmektedir. Yoğun iş döneminin ardından kız arkadaşı April ile birlikte şehirden ve kalabalıktan uzak dinlendirici bir tatil yapmaya karar verirler. Huzurlu dolu ve baş başa vakit geçirmeyi , tüm insanlardan ve işten uzakta olmayı planlamaktadırlar. İkili tatilleri için Yunanistan ‘a gitmeyi düşünürler. Valizlerini toplar ve yola düşerler. Fakat düşledikleri tatil hiç de bu kadar huzurlu geçmeyecektir. İkili Yunanistan 2a vardığında başta güzel vakit geçirmeye başlarlar. Her şey istedikleri gibidir , sakin bir tatil yapmaktadırlar. Fakat daha sonra Yunanistan ‘ın iç işlerinde bazı karmaşalar olmaya başlar. İkilinin tatilleri çok güzel gitse de yarıda kesip  geri dönmeye karar verirler. Çünkü tatil yeri gittikçe daha tehlikeli bir hal almaya başlar ve bu durum onları korkutur. Arabalarına atlayan sevgililer gece vakti yola düşerler. Sakin bir yolculuk yapmaktadırlar fakat tam uçurum kenarından giderken dikkatsizlik sonucu bir kazar yaparlar. Araba uçurumdan yuvarlanır. April kaza sonucu hayatını kaybeder , Beckett ise ağır yaralanır ve hastaneye kaldırılır. Hastanede kendine gelen Beckett , uyandığı gibi kız arkadaşı April’i sorar. Fakat aldığı haber karşısında yıkılır. Kız arkadaşını kaybetmesinin yaşattığı acının yanında Beckett’i daha kötü olaylar da beklemektedir. Polis kazayla ilgili onu sorgulamaya gelir. Fakat Beckett’in ifadesindeki bazı noktalar çok şüpheli görünmektedir. Polisin yıllardır kimsenin yaşamadığını söylediği evde birilerini gördüğünü iddia etmektedir. Beckett bu durumun peşine düşer fakat kendini suikast girişimcisi suçlamalarının içinde bulur. Yunanistan ‘ın karışık iç olaylarına karıştığı ve bir ilişkisi bulunduğu iddia edilmektedir. Bundan sonra Beckett kendini polisle sonu gelmez ve can sıkıcı bir kovalamanın içinde bulur. Hiçbir yolla suçsuzluğunu kanıtlamayı başaramaz. Tek umudu ABD büyükelçiliğine ulaşarak kendi ülkesine dönmenin bir yolunu bulmaktır. Fakat polis onu yakalamayı ve öldürmeyi kafasına koymuş gibidir. Genç adam karşılaştığı birkaç kişiden yardım alsa da içinde bulunduğu kovalamaca daha da tehlikeli bir hal almaktadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Beckett Filminden Kareler

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.29 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir