Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Betonrausch – Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch – Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Betonrausch – Rising High

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Almanya

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Cüneyt Kaya

Filmin Oyuncuları: Anne Schäfer, David Kross, Frederick Lau, Janina Uhse, Jerry Kwarteng

Filmin Süresi: 94 Dakika

Betonrausch – Rising High Fragman İzle

Betonrausch – Rising High Özet ve Detaylar

Betonrausch – Rising High filminde; Viktor fakir bir küçüklük geçirmiştir. Babası boya badana işleri yapan bir adamdır. İşler kesat gittiği bir zamanda vergi dairesi elindeki her şeyi almıştır. Bunun yanı sıra annesi babasını zengin bir adamla aldatıp evden gitmiştir. Victor sıkıntılı çocukluğundan sonra evden iş bulmak için büyük bir şehre gider. kendine ev tutmaya çalışır. Fakat ev tutması için sürekli gelir belgesi isterler. Victor geceyi parkta geçirir. Gündüz bir inşaatta çalışmaya başlar. Akşam paydosta yevmiyesinin bir kısmını keserler. Gece isterse konteynerde 35 avro karşılığında kalabileceğini söylerler. Victor sonraki gün sahte bir isimle gelir belgesi düzenler kendine güzel bir ev tutar.

Betonrausch – Rising High filminde; Çalıştığı inşaata gidip işçilere güzel bir evde gecesi 15 dolara kalabileceklerini söyler. Böylece yeni işi kaçak işçilere kalacak yer temin etmektir. On tane daire tutar ve yüklü para kazanmaya başlar. Fakat tuttuğu evlerden birinde kalan işçiler aşırı gürültü yapınca şikayet gelir. Victor gürültü olan eve gider. bu sırada polis eve baskın düzenler. Victor’u Gery isminde bir adam oradan kaçırır. İkili kaçtıktan sonra değişik mekanlarda içerler. İkisi çok iyi dost olmuşlardır. Gery kalacak yeri olmayan Viktor’u birkaç gün evinde misafir etmek için götürür. Viktor’u ailesi ile tanıştırır. Gery daha farklı bir iş yapmaları gerektiğini söyler. Şimdiki yapacakları iş mezattan ev alıp onu başkalarına satmaktır. Açık artırmada çalışan güvenlik görevlisini ayarlayarak, açık artırmaya ikisi katılarak ucuz evler alırlar. Hatta Viktor çok pahalı bir evde alır.

Betonrausch – Rising High filminde; Şimdi yapmaları gereken bu evleri satmaktır. Evleri alacak olanlara kredi ayarlamak için, Gery’in çocukluk arkadaşı olan ve bankada çalışan Nicki ziyeret ederler. Nicki ile anlaştıktan sonra evleri satmaya başlarlar. Lüks daireleri satmak için sigortacılık yapan bir adamın mail adresini ele geçirerek, bütün müşterilerine tanıtıp yazısı yollarlar. Sattıkları evler sayesinde çok kısa sürede zengin olurlar. Viktor, Nicki ile evlenir. Düğün gününde takması için çok pahalı bir kolye verir. Gery o kolyeyi saklamasını söyler. Viktor ile Nicki’nin bir kızları olur. Çok değişik ülkeleri gezerler. Çok aşırı dercede lüks tüketim yaparlar. Vergilerini ödemeyen şirket maliye denetimine takılmıştır. Viktor vergi için ayırdığı paraları da yemiştir. Vergi borcunu ödemek için kolyeyi arar, ama bulamaz. Arkadaşı Gery’den yardım ister. Gery parayı eşinin kontrol ettiğini, o kadar büyük borç veremeyeceğini söyler. Gery kendi vergi borcunu ödeyip ortadan kaybolur. Viktor daha büyük bir vurgun hazırlığı yaparken, eşi onu ihbar eder. Viktor vergi borcundan dolayı hapse düşer. Kayıp kolyeye ne oldu? Victor’un sonu ne oldu? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Betonrausch – Rising High filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Betonrausch – Rising High Filminden Kareler

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.36 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Sansürsüz Full İndir

Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir