Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aile / Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Christmas Thieves

Filmin Türü: Animasyon, Aile, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – İtalya

IMDB: 5.0

Filmin Yönetmeni: Francesco Cinquemani

Filmin Oyuncuları: Douglas Dean, Lorenzo McGovern Zaini, Mia McGovern Zaini, Tom Arnold

Filmin Süresi: 78 Dakika

Christmas Thieves Fragman İzle

Christmas Thieves Özet ve Detaylar

Bir animasyon filmi olan christmas thieves isminden de anlaşılacağı üzere yılbaşı gecesi iki beceriksiz hırsızın başına gelenleri konu alıyor. Frank ve Vince 2 çok yakın arkadaştır. 2 yakın arkadaş geçimlerini hırsızlık yaparak geçirmektedir. Birçok başarılı başarısız girişimlerinin ardından en büyük soygunlarından birini christmas gecesi yaparlar. Fakat başarıları beraberinde komik ve sıkıntılı olayları beraberinde getirecektir. soygunları başarıdan çok ters giden bir maceraya dönüşür. Soygunlarının ardından polis ikilinin peşine düşer . Hırsızlar polis kovalamacasından kaçmak için sokakların içlerinde kaybolurlar. O sırada önlerine çıkan bir eve girmeye çalışırlar. Bir şekilde eve giren hırsızlar iki küçük çocukla karşılaşırlar. Çocuklar evde tek başlarınadırlar. Anne ve babaları o gece çalışmak zorunda olduklarından çocukları evde bir süreliğine yalnız bırakmak zorunda kalmışlardır. Fakat çocuklar tek başlarına kalamayacaklarından bir de bakıcı ayarlamışlardır. Çocuklar anne ve babalarıyla sürekli telefonla konuşmakta bir yandan da bakıcılarının gelmelerini beklemektedirler. Fakat bakıcı yerine onları büyük bir sürpriz beklemektedirler. Karşılarında noel baba kıyafetlerindeki Frank ve Vince ‘i gören çocuklar onları bakıcıları sanarak çok heyecanlanırlar. Frank ve Vince de çocukların yalnız olduklarını ve bakıcı bekledikleri öğrenince peşlerindeki polisleri atlatmak için bakıcı numarası yapmaya karar verirler. Hırsızların bakıcı gibi çocuklarla ilgilenmeleri komik olayları beraberinde getirir. Hırsızlar yemek yapmaya , çocuklarla oynamaya başlarlar. Bu sırada çocukların gerçek bakıcılarının kapıyı çalması hırsızların gerilmesine neden olur. Bir şekilde asıl bakıcıyı yollasalar da bu durumdan kuşkulanan bakıcı polise haber vererek ortalığı karıştırır. Polisin kapıya gelmesi üzerine kılık değiştirip kadın taklidi yapan hırsızlardan biri polisi ikna etmeyi başarır. Fakat olaylar bununla sınırlı kalmayacaktır. Hırsızların resimleri haberlerde aranıyor ilanlarıyla gösterilince de bunu gören çocuklar ortalığı karıştıracaktır. Asıl olaylar çocukları uyutmaya çalışan hırsızların çaldıkları masal kitabını okuyup çocukları oyalamalarıyla başlar. Çünkü bu kitap sıradan bir kitap değildir, sihirlidir. Hırsızların kitabı okuması onları Arctic Friends ‘in büyülü dünyasına götürecektir. Kendilerini sihirli bir dünyada bulan çocuklarla hırsızları burada neler beklemektedir ? bu büyülü dünyadan çıkıp kendi dünyalarına dönmeyi başarabilecekler mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Christmas Thieves Filminden Kareler

Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

Christmas Thieves Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir