Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 9.Bölüm Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Çukur 3.Sezon 20.Bölüm İndir

Filmin Yönetmeni: Sinan Öztürk

Filmin Yılı: 2019

Filmin Oyuncuları: Aras Bulut İynemli, Berkay Ateş, Damla Sönmez, Erkan Avcı, Erkan Kolçak Köstendil

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Çukur 3.Sezon 20. Bölüm 1.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 20. Bölüm 2.Fragman İzle

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Özet ve Detaylar

Çukur 3.sezon 20.bölüm fragmanları yayınlandı. yayınlanan fragmanlar doğrultusunda, Çukur 3.sezon 20.bölümde olacaklar hakkında ki tahminimize geçmeden önce, Çukur 3.sezon 19.bölümde olanları kısaca hatırlayalım. Çukur 3.sezon 19.bölümde, Yamaç ile Vartolu arasındaki büyük yüzleşme yaşandı. Bu yüzleşmeden sonra, Yamaç’ın ilk tutulduğu yerde, Çağatay’ın adamını yakaladılar. Bu adamı konuşturarak, Mahsun’un zor durumda olduğunu öğrendiler. Sonra Yamaç ile Vartolu bir operasyonla Mahsun’u kurtardılar. Mahsun’u Baytar Emmi’ye getirdiler. Mahsun’un annesini de evinden alarak aynı yere götürdüler. Bundan sonra sıra intikam almaya geldi. İlk iş olarak Yücel’in evine gittiler. Yamaç Yücel’i öldürdü. Yücel’in ölümü garanti olsun diye mezarını kazıp gömdüler. Böylece sezon başında Çukur dizisine veda etmesi gereken Yücel, Çukur dizisine veda etti.

Çukur 3.sezon 20.bölümde olacaklar hakkındaki tahminimize gelince, Yamaç’ın yaşadığını bilen Çağatay, onu öldürene büyük ödül vereceğini söyleyerek, Yamaç’ın peşine bir sürü ödül avcısı taktı. Yamaç bu ödül avcılarının ilk postasını hasarsız bir şekilde etkisiz hale getirdi. İkinci saldırıya uğradığında yanında Vartolu da vardı. İkili peşlerindekileri etkisiz halle getirdiler. Ancak Yamaç bu sefer yaralandı. Yamaç yaralı olarak Efsun’un evine gitti. Yamaç’ı öldü olarak bilen Efsun karşısında görünce çok şaşırdı ve sevindi. Efsun Yamaç’ın yarasını sardıktan sonra geceyi ikili beraber geçirdiler. Bu beraberlikten ilerde bir çocuk meselesi çıkarsa şaşırmayalım. Yamaç, Efsun’un evindeyken, Çağatay oraya geliyor. Çağatay Efsun’daki değişikliği fark edecek. Ayrıca göreceği kanlı elbise sayesinde bir şeylerin ters gittiğini anlayacak. Efsun’un evini gözlemesi için adam bırakacak. Yamaç bu adamlardan kurtulmayı başaracaktır.

Çukur 3.sezon 20.bölümde, Çağatay, Koçovalıları şantajları ile etkisiz hale getirmeyi başarmıştı. Ancak Celasun perde arkasından, Akın’ın etkisiz olduğu süreçte Çukur’u idare etmeye başlayacak. Çağatay’a Çukur’un her yerde olduğunu gösterecekler. Bunun üzerine Çağatay’da boş durmayacak. Çukur’da uyuşturucu işi yapıldığı imajını yayarak, Çukur’a polis baskını düzenlenmesini sağlayacak. Polis Koçovalılar’ın hepsini göz altına alacak. Bu haberi duyan Cumali Çukur’a dönecek. Cumali’yi Çukur’da polis ile karşılaşacak. Cumali polis ablukasından kurtulmayı başaracak.

Çukur 3.sezon 20.bölümde, Karaca, ailesinin başına gelenleri duyunca, Çukur’a dönmek isteyecek. Azer ona engel olmaya çalışacak. Bu engel olma sırasında, Azer, Karaca’yı öpecek. Bundan sonra Azer ile Karaca arasındaki aşk hızlı ilerleyecektir. Fragmanda Emmi’nin kalp krizi geçirdiğini görüyoruz. Emmi bu kalp krizini atlatacak. Ancak Meliha’nın sakladığı sırrını yakın zamanda Yamaç’a söylemesi gerektiğini hissedecek. Gelecek iki üç bölümde bu sırda ortaya çıkacaktır. Çukur 3.sezon 20.bölüm yayınlandıktan kısa süre sonra sitemizden indirip, sansürsüz olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Çukur 3.Sezon 20.Bölümden Kareler

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

Çukur 3.Sezon 20.Bölüm Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.47 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir