Extraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Dağ 2 Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Sansürsüz 4K İndir

Dağ 2 Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Dağ 2

Filmin Türü: Dram,Savaş,Yerli

Filmin Yılı: 2016

IMDB: 9.3

Filmin Yönetmeni: Alper Çağlar

Filmin Oyuncuları: Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar, Murat Serezli, Ahu Türkpençe, Atılgan Gümüş

Dağ 2 Fragman İzle

Dağ 2 Özet ve Detaylar

Dağ 2 Filminde; Kuzey Irak’ta cihatçı teröristler tarafından, Ceyda Balaban isimli bir gazeteci kaçırılmıştır. Kaçırılan bu gazeteciyi kurtarma  görevi Özel Kuvvetlere verilmiştir. Özel Kuvvetler Tim’i gazetecinin izini bulurlar. Gazeteciyi kurtarmadan önce yakın bir köyde hazırlıklarını yaparlar. Çünkü gazeteciyi kurtarmak için girecekleri çatışmadan sonra onlara yardım gelmeyecektir. Cihatçı teröristlerin saldırısına karşılık verecekleri bir yerleri olması lazımdır.

Dağ 2 Filminde; Gazeteci Ceyda Balaban teröristler tarafından tam infaz edileceği sırada, Tim harekete geçer. Gazetecinin başına bir şey gelmeden etrafındaki teröristleri etkisiz hale getirip onu kurtarırlar. Daha önce belirledikleri köye getirirler. Bu köy teröristlerin baskısından dolayı daha önce halkının terk ettiği bir köydür.

Dağ 2 Filminde; Köye gelen Tim, teröristleri karşılamak için belli başlı yerleri tutarlar. Burada ilk darbeyi vurduktan sonra, daha önce eşyalarını yerleştirdikleri, karakol gibi kullanacakları hakim tepede ki yere geçeceklerdir.

Dağ 2 Filminde; Teröristler çok kalabalık ve ağır silahlar ile Tim’in olduğu köye gelirler. Tim onları ilk karşılama yerinde karşılar. Çok fazla kayıp vermelerini de sağlar ancak, teröristler çok kalabalıktır. Köyün içinde onlarla baş etmeleri imkansızdır. İçlerinden yaralanan arkadaşları da olmuştur. Tim komutanının emri ile daha önce belirledikleri hakim tepeye çekilirler. Burada kahramanca bir karşı koyma savaşı başlamıştır. Timden de kayıplar olmuştur.

Bu kalabalık terörist grubu nasıl püskürtülecek? Gazeteci güvenli bir şekilde ülkeye getirilecek mi? Time hiç ummadıkları bir yardım gelecek mi? bu sorularımıza ve daha fazla sorumuza cevap bulabilmek için, Dağ 2 filmini indirip, sansürsüz, 1080p, HD kalitesinde ve Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dağ 2 Filminden Kareler

Dağ 2 Full İndir - 1080p

Dağ 2 Full İndir - 1080p

Dağ 2 Full İndir - 1080p

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.25 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir