Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dipten Gelen (The Requin)

Filmin Türü: Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Le-Van Kiet

Filmin Oyuncuları: Alicia Silverstone, Danny Chung, Deirdre O’Connell, James Tupper, Jennifer Mudge

Filmin Süresi: 90 Dakika

Dipten Gelen (The Requin) Fragman İzle

Dipten Gelen (The Requin) Özet ve Detaylar

Köpekbalığı filmlerini severim. Jaws’tan Deep Blue Sea’ye ve The Shallows’a kadar , köpekbalığı filmleri, yüzeyin derinliklerinde gizlenen korkularımıza dokunmak için harikadır. Tarihin en yüksek hasılat yapan Vietnam filmi olan 2019 dövüş sanatları/suç gerilim filmi Furie ile tanınan Vietnam asıllı film yapımcısı Le-Van Kiet , son filmi THE REQUIN ile su korkuları dünyasına daldı . 2012 yapımı House in the Alley ve Bay Cap 3 gibi filmlerle korku türüyle uğraşan Kiet’in bu kayalık sularda yüzebileceğini ummuştum ama ne yazık ki THE REQUIN alabora olmuş bir tekneden daha hızlı batıyor.

THE REQUIN’de Jaelyn ( Alicia Silverstone ) ve Kyle ( James Tupper ) ile tanışıyoruz , evde doğumlarının ters gitmesinin ardından trajik bir kayıp yaşayan bir çift. Yeniden bağlantı kurmaya karar veren çift, sezon dışında bazı Ar-Ge çalışmaları için Vietnam’a gider. Oradayken, bir fırtınanın yaklaşmakta olduğu konusunda bilgilendirildiler, ancak otel personeli tarafından su altı bungalovlarının güvenli olacağına dair güvence verildikten sonra, çift çırılçıplak kaldı. Ancak, fırtına bungalovlarına çarptığında, yardım için iletişim kurmanın hiçbir yolu olmadan kendilerini denize doğru sürüklenirken bulurlar. Durumları daha da vahim hale geldikçe, çift kendilerini sadece hava koşullarına karşı değil, aynı zamanda köpekbalıkları bungalovlarının çevresinde dönmeye başlarken hayatları için savaşırken bulur.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Dipten Gelen (The Requin) Filminden Kareler

Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

Dipten Gelen (The Requin) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir