Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aile / Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Double Dad

Filmin Türü: Aile, Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2021 – Brezilya

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Cris D’Amato

Filmin Oyuncuları: Eduardo Moscovis, Fafá de Belém, Maisa Silva, Marcelo Médici, Thaynara OG

Filmin Süresi: 103 Dakika

Double Dad Fragman İzle

Double Dad Özet ve Detaylar

Vicenza (Maisa Silva) her yıl doğum gününde aynı şeyi diler: babasının kim olduğunu bilmek. Vicenza’nın on sekizinci doğum günü bir istisna değildir, ancak annesi Raion (Laila Zaid) hala ona herhangi bir bilgi vermeyi reddeder. Brezilya’da güzel bir yerde bir hippi komününde yaşamlarından mutlu görünüyorlar, ancak Vicenza’nın daha fazlasını özlediği açık. Annesi Hindistan’a gittiğinde Vicenza, babası hakkındaki gerçeği öğrenme fırsatını yakalar. Kendisine rehberlik edecek geçmiş bir Karnavaldan sadece bir fotoğrafla, potansiyel babasıyla bağlantı kurma umuduyla Santa Teresa’ya doğru yola çıkar. Paco’nun (Eduardo Moscavis) kendisi gibi bir sanatçı olduğunu öğrenmekten çok memnun, ama ona pek sıcak bakmıyor. Durumun olası gerçekliğini kabul etmesi biraz zaman alır, ancak kendine gelir ve dış dünyayı ilk kez deneyimledikçe bağ kurmaya başlar ve babalıkta çekim yapar.

Her şey mükemmel göründüğünde Vicenza ikinci bir fotoğraf bulur – annesinden biri aynı dönemde başka bir adamla birlikte. Şimdi babasının kimliğinden emin olmadığı için onu da ziyarete gider. Giovanne (Marcelo Médici) görünüşte Paco’nun tam tersi; o hepsine birden sahip gibi görünen bir finans danışmanı ve haberleri beklenenden daha iyi alıyor. Vicenza, her zaman babasıyla olmasını umduğu şekilde her iki adamla da bağlantı kurar, ancak durumu daha da karmaşık hale getirir. Vicenza, iki potansiyel baba, yurtdışında bir anne ve etrafta yeni bir sanatsal arkadaş grubuyla, pazarlık ettiğinden daha fazlasını elde eder.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Double Dad Filminden Kareler

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

Double Dad Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.23 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir