Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Animasyon / Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Enkanto: Sihirli Dünya

Filmin Türü: Animasyon, Komedi, Macera

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Byron Howard

Filmin Oyuncuları: Stephanie Beatriz, John Leguizamo, Wilmer Valderrama

Filmin Süresi: 103 Dakika

Enkanto: Sihirli Dünya Fragman İzle

Enkanto: Sihirli Dünya Özet ve Detaylar

Enkanto: Sihirli Dünya

Enkanto : Sihirli Dünya 2021 2 in en yeni ve renkli animasyon filmlerinden biri. Film seyirciyi Kolombiya dağlarında sihirli güçlerin şölenine bırakıyor. Sihrin en eğlenceli ve renkli halinde yaşayan bir grup ailenin başından geçenleri anlatıyor. Madrigal adındaki bu aile Kolombiyanın dağlarında mutlu bir hayat yaşamaktadır. Yaşadıkları yerin adı Encanto’dur. Encanto adındaki bu büyülü yerde yaşayan Madrigal ailesinin yaşadıkları ev de büyülüdür. Yıllar önce kutsanmış olan evleri büyülerle ve sihir güçleriyle doludur. Ailenin 1 üyesi hariç diğer tüm üyeleri de çeşitli sihirli yeteneklere sahiptir. ailedeki her üye çocukken kendine özgü bie sihirle kutsanmaktadır. Örneğin bazıları çok güçlü olabilir. Bazıları ise göz kamaştırıcı derecede kusursuz görünebilir. Fakat ailenin küçük üyelerinden biri olan Mirabel henüz herhangi bir sihirli güç ile kutsanmamıştır. Ailede herkesin bir gücü olmasına rağmen kendisinin hala olmaması Mirabel’ i oldukça üzmektedir. Bu sebeple kendini oldukça gereksiz ve kötü hissetmektedir. Ailedeki herkes güçleriyle çok mutludur. Beraber çok mutlu bir hayat sürmektedirler. Aile birçok farklı yaş grubundan üyeyi bir arada bulundurmaktadır. Fakat bu mutlu günler çok uzun süre böyle devam etmeyecektir. Kolombiya dağlarında geçirdikleri mutlu günler korkunç bir olayla tehlike altına girecek ve ailenin tüm düzeni değişecektir. Bir gün sihirli evlerinin eskisi gibi olmadığını fark etmeye başlamalarıyla olaylar birbirini takip edecektir. Sihirli ev aniden sarsılmaya ve çatlamaya başlar. Bu durum karşısında şaşkına dönen aile oldukça korkar ve ne yapacğını bilemez. Evlerinin başlarına yıkılmasına çok az kalmıştır. Aniden neden böyle bir şey olduğunu anlayamazlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Büyükanne aile yadigarı olan evlerini mutlaka kurtarmaları gerektiğini söyler. İşte tam bu umutsuzluk içine düştüklerinde Mirabel tek umutları haline gelecektir. Sihirli gücü olmadığı için üzülen Mirabel ‘ in aslında tahmin ettiğinden çok daha önemli ve zorlu bir rolü vardır.  Ailenin diğer üyeleri yavaş yavaş güçlerini kaybetmeye başlasa da Mirabel bu gizemi çözerek sihri kurtarmaya kararlıdır. Bu sebeple Mirabel öncülüğünde ailenin tüm üyeleri el ele vererek eski mutlu hayatlarını geri kazanmak için büyük ve zorlu bir mücadeleye koyulurlar.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Enkanto: Sihirli Dünya Filminden Kareler

Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

Enkanto: Sihirli Dünya Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.70 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir