Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Extraction

Filmin Türü: Aksiyon

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 7.6

Filmin Yönetmeni: Sam Hargrave

Filmin Oyuncuları: Chris Hemsworth, David Harbour, Derek Luke, Golshifteh Farahani, Rudhraksh Jaiswal

Filmin Süresi: 116 Dakika

Extraction Fragman İzle

Extraction Özet ve Detaylar

Extraction filminde; Ovi Mahajan ondört yaşında okula giden genç bir çocuktur. Babası uyuşturucu baronu olduğundan tutuklanmış hapistedir. Babasının işlerini Saju yönetmektedir. Saju ayrıca Ovi’ye göz kulak olmaktadır. Ovi okulda bir kıza ilgi duymakta, ama ona açılamamaktadır. Gece Saju gittikten sonra, Ovi gizlice evden çıkar, arkadaşları ile buluşur. buluştukları kafeden dışarı çıktıklarında, arkadaşı esrarlı sigara verir. Tam içecekleri sırada polis kılığında iki adam gelir. Tam dertlerini anlatacakları sırada, polisler yanındaki arkadaşını öldürür, ve Ovi’yi kaçırırlar. Ovi’yi  Dakar’daki en büyük uyuşturucu baronu Amir Asif kaçırmıştır. Amir Asif ile Ovi’nin babası düşmandırlar.

Extraction filminde; Saju, Ovi’nin babasına kaçırıldığını söyler. Babası, Saju’ya oğlumu bulamazsan kendi çocuğun doğum gününü göremez diye tehdit eder. Saju, Ovi’yi kurtarmak için çok adam tutacaktır. Ancak yeterli miktarda para yoktur. Ayrıca Ovi’nin babasının bütün hesapları blokelidir. Saju, adam kurtarma operasyonları düzenleyen ekibin başında olan bayan Nik ile bağlantı kurar. Nik, bu işi yapabilecek en iyi eleman olan Tyler ile bağlantı kurar. Tyler işi kabul eder. Ekip Dakar’a gider. parayı vereceklerini söylerler. Tyler gözleri kapalı olarak çocuğun bulunduğu yere götürülür. Tyler çocuğu gördükten sonra parayı vereceğini söyler. Onu gözleri kapalı geri götürürken, oradakileri etkisiz hale getirip, çocuğu kurtarır. Şimdi peşinde Dakar’daki bütün asker ve polisler vardır. Tyler çocukla beraber ormana girer.

Extraction filminde; Kaçacakları tekneye az kalmıştır. Nik, teknedeki adamlardan cevap alamadığını söyler onları koruyan adamda ormanda öldürülür. Peşlerinde Dakar güvenlik güçlerinden farklı olarak kimliği belirsiz bir adam takılmıştır. Tyler tekrar şehir merkezine geçer. Tabii burada polis ve asker ile çetin çatışmalar yaşarlar. Peşlerindeki adamın kimliği de ortaya çıkmıştır. Bu adam Saju’dur. Saju, Ovi’ye onunla gelmesini ister. Tyler, Ovi’ye kendisi ile kalmasını ister. Ovi, Tyler ile kalır. Saju ile Tyler kapışırlar. Sonunda Tyler, Saju’dan kurtulur.

Extraction filminde; Gece olmasını beklemektedir. Geceleyin kaçmaya kalkışırlar, çocuklardan oluşan sokak çetesi önlerini keser. Çocukları etkisiz hale getirip yola devam edecekleri sırada, güvenlik kuvvetleri gelir. Güvenlik güçlerinden kaçıp saklanırlar. Saklandıkları yerden eski bir dosttan yardım alır. Fakat şehirden çıkamamışlardır. Onları saklayan adam, Amir Asif ile iş yapmaktadır. Çocuğu öldürürse on milyon alacağından çocuğu öldürmeye çalışır. Adamı etkisiz hale getirirler. Tyler, Saju ile konuşur çocuğu şehirden çıkartmasını, güvenlik güçlerini kendisinin oyalayacağını söyler. Şimdi tam bir aksiyon başlamıştır. Çocuğu şehirden çıkartabilecekler mi? bu soruya cevap bulabilmek için, Extraction  filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Extraction Filminden Kareler

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

Extraction Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.99 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Sansürsüz Full İndir

Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yolun Bittiği Yer (End of the Road) Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir