Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Fırıncının Karısı

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – Türkiye

IMDB: 3.0

Filmin Yönetmeni: Murat Onbul

Filmin Oyuncuları: Alper Kul, Beyti Engin, Büşra Pekin, Korhan Herduran, Seda Türkmen

Filmin Süresi: 91 Dakika

Fırıncının Karısı Fragman İzle

Fırıncının Karısı Özet ve Detaylar

Fırıncının Karısı Filminde; Mustafa ve Ferdane iyi anlaşan, birbirlerinin huyunu iyi bilen, karı kocadırlar. Mustafa, fırıncılık yapmakta karısı Ferdane’yi çok aşırı kıskanmaktadır. Bu kıskançlık o kadar ileri düzeydedir ki, bazen şiddet bile uygulamaktadır. Kavgaları bazen sokakta kovalamacaya de dönse, birbirlerini sevmektedirler. Bir gün Mustafa, en yakın arkadaşı ile evden ayrılır. Ferdane’ye geç geleceğini söyler.

Fırıncının Karısı Filminde; Mustafa gittiği yerden eve döndükten sonra bütün hal ve hareketleri değişmiştir. Karısının pijamalarını giymekte, onun örgü işlerine müdahale etmektedir. Geceleri birilerini arayıp, Nezahat ismi ile konuşmaktadır. Ferdane kocası Mustafa’dan şüphelendiğinden, bu durumu araştırmak için, kardeşi Ramazan’ı çağırır. Ramazan geldiğinde, Mustafa’nın çok değiştiğini, onu artık dövmediğini ve diğer hareketlerini anlatır. Ramazan ve Ferdane, Mustafa’yı sıkı takibe alırlar.

Fırıncının Karısı Filminde; Mustafa, Hacer isminde genç bir kızla buluşur. Ferdane kocasının kendisini kesinlikle aldattığını düşünmektedir. Ramazan bu kızı tanıdığını söyler. Daha sonra Ramazan, Hacer’e aşık olur. Eniştesine bir kıza aşık olduğunu bu kızı kendisine istemesini ister. Mustafa bakarız der. Daha sonra kızın evinin yanında keşif yaparlarken, Mustafa ve Hacer’i birbirleri ile şakalaşırken görürler. Ferdane çıldırmıştır, Ramazan onu sakinleştirmeyi başarır. Mustafa ile Ferdane, Hacer’in evinin yakınında karşılaşırlar. Ferdane, Mustafa’ya burada ne aradığını sorar. Mustafa, Hacer’in İsmail’in yeğeni olduğunu o yüzden geldiğini, yarın pikniğe gideceklerini söyler. Sonraki gün iki aile hep beraber pikniğe giderler. Hacer ile Ramazan birbirlerini kesmektedir.

Fırıncının Karısı Filminde; Ferdane ile İsmail’in hanımı aralarında konuşurken, İsmail’in hanımı kocasının kendisini Nezahat isimli bir kadınla aldattığını söyler. Ferdane, Nezahat ismini Mustafa’nın kullandığını, bu da onların artık tercih değiştirdikleri anlamına geldiğine karar verirler. Bu arada Ramazan ile Ferdane, Mustafa ile İsmail’in gömü bulduğunu ve bundan sonra böyle olduklarını düşünürler. Mustafa, bir gün biz İsmail’in annesine gideceğiz, gece beni beklemeyin der. Ferdane ile Ramazan, Mustafa’yı takibe alırlar. Issız bir dinlenme tesisinde, altınları verip karşılığında para alırlar. Bu olayı gören Ramazan ve Ferdane üzülerek oradan ayrılırlar. Yolda altınları alan adamların arabasının kaza yaptığını görürler, altınları alıp oradan kaçarlar. Hacer’in evine doğru yola çıkarlar.

Fırıncının Karısı Filminde; Eve vardıklarında evin içindeki sesleri dinlemeye başlarlar. İçerideki konuşmalardan Büyücünün Mustafa ile İsmail’in yatalak ablasının bedenlerinin değiştirildiğini öğrenirler. Bu olayı ise altınların yerini bilip söyleyemeyen ablasından, altınların yerini öğrenmek için yapmışlardır. Büyücü bu bedenleri kendi yerlerine koymak için kalan beş yüz altının 250 tanesini ister. İsmail bu olaya sıcak bakmaz. Büyücü oradan ayrılır.  Evdekiler kadının vücudundaki Mustafa’yı bir tepeden aşağıya yuvarlamayı düşünürler. Hayatlarının kalan bölümüne beraber devam etmeye karar verirler. Ferdane ve Ramazan bu konuşulanları duyarlar. Ferdane kocası Mustafa’yı kurtarabilecek mi? Mustafa kendi bedenine kavuşacak mı? Ramazan, Hacer’ine kavuşacak mı? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Fırıncının Karısı filmini indirip, sansürsüz, 1080p kalitesinde Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Fırıncının Karısı Filminden Kareler

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

Fırıncının Karısı Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.43 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir