Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz İndir

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz İndir

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Hababam Sınıfı Yaz Oyunları

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 3.6

Filmin Yönetmeni: Doğa Can Anafarta

Filmin Oyuncuları: Altan Erkekli, Deniz Akkaya, Fırat Albayram, Öykü Çelik, Toygan Avanoğlu

Filmin Süresi: 108 Dakika

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Fragman İzle

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Özet ve Detaylar

20 Kasım’da izleyiciler, Rıfat Ilgaz’ın aynı adlı unutulmaz eserinden beyaz perdeye uyarlanan yeni filmi “Hababam Sınıfı” ile karşılandı. Kıbrıs’ta çekilen ve yeni tip koronavirüs (Kovid-19)  pandemisi nedeniyle vizyon tarihi ertelenen Hababam Sınıfı Yaz Oyunları, galası yerine sağlık uzmanlarına özel gösterime girdi. Filmin yönetmenliğini Doğa Can Anafarta, yapımcılığını Hann Yapımcılık üstleniyor.  Nostaljik imalara sahip bir komedi olan Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları, ilk çıkışından bu yana milyonlarca sinema severi kendine çekti. İzleyicilerin pandemi dolayısı ile evlerinde son derece sıkıldığı günlerin sonunda bu filmin çıkması, bir güneş gibi insanları ısıttı ve akın akın sinema salonarına dolmalarına sebep oldu. Hababam Sınıfı serisinin en komik filmlerinden biri olan Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları, Netflix’te ve diğer çeşitli dijital film platformlarında mevcuttur. Filmin ana fikrine göre, okul sahibi ‘Pinti Lütfullah’ Kıbrıs’ta her yıl düzenlenen lise yaz oyunlarına katılmaya hak kazanır ve yarışmak için fen bölümünden dört öğrenci seçer. Yukarıda da bahsini ettiğim gibi, nostaljik imalar yer almaktadır. Orijinal Hababam Sınıfı filminde Özel Çamlıca Lisesi’nin müdürü de pinti olarak karakterize edilmişti. Ancak Hababam’ın komplosu devreye girer tıpkı eski orijinal Hababam Sınıfı filmlerinde olduğu gibi. Ardından bu dört öğrencinin yerine ‘Yakışıklı’, ‘Racon’, Format ve Dede’ Kıbrıs uçağına biner. Şampiyon olmakla ilgilenmeyen ve sadece iyi vakit geçirmek isteyen Hababam için bu turnuva dostluk ve birliğin önemini öğrenecekleri muhteşem bir yolculuğa dönüşecek. Çekilen sahneler ve mekan açısından filmin konusu ve teması uyum içindedir. Türkiye’de adından sıkça söz ettiren ve genel olarak komedi filmlerinde yer alan oyuncuların filmin kadrosunda yer alması, bizleri daha da çok cezp ettiren bir unsur oldu. Mükemmel bir kadro ve sürpriz konuk oyuncular ve dört dörtlük bir yer seçimi. Kıbrıs gibi bir adada yaz mevsiminde heyecan ve ilgi uyandıran bu dizilerin çekilmesi, adından da anlaşılacağı gibi halkın resme adapte olmasını sağlıyor. Bakalım Hababam Sınıfından bu dört kişi yarışmanın kazanan grubu olacak mı? Gerilim, macera ve eğlence dolu bir komedi şaheseri Hababam Sınıfı: Yaz Oyunları’nı izlemenizi şiddetle tavsiye eder, iyi eğlenceler dilerim.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Filminden Kareler

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir

Hababam Sınıfı Yaz Oyunları Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beckett Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera Filmin Yılı: 2021 – Brezilya, İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir