Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

Hızlı ve Öfkeli 9 - Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.2

Filmin Yönetmeni: Justin Lin

Filmin Oyuncuları: Jordana Brewster, Lex Elle, Lucas Black, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Vin Diesel

Filmin Süresi: 145 Dakika

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Fragman İzle

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Özet ve Detaylar

Hızlı ve Öfkeli 9 filminin, başlangıçta geçen yılın Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu ve şu an 1 yıldır Türkiye’de gişe rekorları kırarak sinema salonlarını tıklım tıklım doldurmuştu. Hızlı ve Öfkeli 9, COVID-19 salgınının ilk günlerinde ertelenen ilk gişe rekorları kıran filmlerden biriydi. Hızlı ve Öfkeli 9 sadece bir film. Ancak Hızlı ve Öfkeli 9’u nasıl veya ne zaman izlerseniz izleyin, bir film izleyeceğinizden emin olabilirsiniz. Belki de şimdiye kadarki en iyi sinema filmi. Hızlı ve Öfkeli 9 filmi, açılış sahnesinden hayranları memnun eden gönderiye kadar, Hızlı ve Öfkeli serisinden ve genel olarak  seyircinin beklentisi abartılı ifadeler aksiyon severler için yarış ve genel olarak duvara toslamak gibi delilikler ile doludur. Geri dönen yönetmen Justin Lin, artık uzun süren diziye sonsuz bir şekilde girip çıkan Hızlı ve Öfkeli oyuncu kadrosundan biri ve Hızlı ve Öfkeli 9 oyuncularının hiçbiri, toplumu sinema salonlarına yeniden davet eden filmi çektiklerini bilmeyecek olsa da, onlar Açıkça şu anda hepimizin ihtiyacı olan harika zamanlar geçiriyoruz. Bakın, sinema, bir süper arabanın bir uçurumdan turbo hızlandırıp bir savaş uçağı tarafından yakalandığı bir ortamdır ya da bir süper arabanın bir uçurumdan turbo hızlandırdığı ve bir savaş uçağı tarafından yakalandığı bir ortamdır. Sinema ve aksiyon severler bu sahneleri büyük bir keyif ile hala izliyorlar. Hızlı ve Öfkeli 9 filminin aksiyon boyutları nedeniyle, önceki filmlerde gösteri durduran numaralar dikkatsizce sağa ve sola kesiliyor. Başrol Dom Toretto ve yeni düşmanının hareket halindeki kamyonların üzerinden atlayıp kendilerini yerden metrelerce yüksekte havaya fırlatmaları için sadece bir yerden karşıya geçme yöntemi olarak görülmüş ve izleyenler tarafından bu sahnenin çok kez bahsi edilmiştir. Bu gülünç aksiyon sahnelerinin gerçek bir hikayeye dayanan daha temelli orijinal resimden ne kadar uzaklaştığını görmek bir klişe haline geldi. Bu bağlamda, Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ise Toretto ailesinin oluşum anlatısını anlatan bir giriş bölümü ekleyerek boşluğu vurguluyor. Ek olarak, 2023’te vizyona girecek olan 10. Serisini tüm aksiyon severlerin beklediğini belirtmek isterim. Mutlaka bütün serilerinin izlenmesi gereken bir film. Keyifli seyirler.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Fast and Furious 9 Filminden Kareler

Hızlı ve Öfkeli 9 - Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

Hızlı ve Öfkeli 9 - Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

Hızlı ve Öfkeli 9 - Fast and Furious 9 Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.70 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir