Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / İletişim

İletişim

ahmeradiguzel60@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Sabahlar olmasın sitesi kişisel blog sitesidir. Birçok alanda kullanıcılarına özgün içerik üretmeyi amaçlar. Sitede birçok editör mevcuttur. Editörlerimize editör ara penceresinden ulaşabilirsiniz. Siz de sitemize içerik üretebilirsiniz. İletişim adresimizden bize ulaşarak talepte bulunun. Örnek birkaç makale örneğinizi bize gönderin. Sabahlar olmasın . com olarak biz inceleyip geri dönüş yapalım. Her başvuru olumlu sonuçlanmaz. Bazıları olumsuz sonuçlanmaktadır. Yolladığınız makalenin kalitesi bu sonucu etkilemektedir. Kaliteli makale yazarsanız olumlu sonuç alırsınız. Eğer kalitesiz makale yazarsanız olumsuz sonuçlanır. Makale sayısı da çok önemlidir. Eğer makale sayınız fazla olursa onay alırsınız. Makale sayısnıın yanında kelime sayısı da önemlidir. Kelime sayısı ne kadar fazlaysa onaylanma şansınız o kadar artar. Eğer kelime sayınız az ise onaylanma şansınız azalır. Onay tamamen size bağlı olmakla beraber yazdığınız makalenin de etkisi oldukça fazladır.

Makaleleri genelde güzel bir dil ile yazmanız gerekir. Sade bir dil her zaman iyidir. İletişim için mail adresini kullanmanız tavsiye edilir. Eğer mail adresi dışında iletişime geçecekseniz çok tavsiye etmiyoruz. Sık sık girilmediği için mail adresiyle gönderin. Diğer iletişim adreslerini tavsiye etmiyoruz.