Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: İnancın Zaferi – Overcomer

Filmin Türü: Dram, Spor

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.5

Filmin Yönetmeni: Alex Kendrick

Filmin Oyuncuları: Alex Kendrick, Ben Davies, Joseph Callender, Priscilla C. Shirer, Shari Rigby

Filmin Süresi: 119 Dakika

İnancın Zaferi – Overcomer Fragman İzle

İnancın Zaferi – Overcomer Özet ve Detaylar

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; John Harrison lisenin basketbol koçudur. Yaşadığı kasabanın en büyük iş yeri kapatılır. Bu iş yerinin kapatılması ile yeni yılda okulda basket takımı kurulamamaktadır. Çünkü iş yeri kapandıktan sonra işçiler başka şehirlerde çalışmaya gitmişler, çocukları da peşleri sıra gitmiştir. Okul müdürü Olivia, John’a bu yıl basket takımı kurulmayacağını, ancak cross takımını çalıştırmasını ister. John gönülsüz olsa da cross takımı koçluğunu kabul eder.

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; Fakat ortada çalıştırılacak bir cross takımı yoktur. Sadece Hannah Scott isminde 15 yaşında bir kız öğrenci vardır. John aynı lisede çalışan eşi Amy ile beraber Hannah’ı çalıştırmaya başlar. Fakat eyalet yarışlarında bir derece kazanacak seviyenin yakınında dahi değildir. Bir gün hastanede ziyaret sırasında gözleri görmeyen ve organlarının büyük çoğunluğu iflas etmiş bir hasta ile tanışır. Bu hasta yıllar önce eyalet cross koşularında derece almış biridir. Bu adamdan çalıştırma taktikleri almaya başlar. Bu sayede aralarında samimiyet daha da artar.

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; Adamın hikayesini öğrendiği zaman bu adamın, çalıştırdığı öğrencisi Hannah Scott’un babası olabileceğini düşünür. Ancak Hannah babasının öldüğünü söylemektedir. Okul müdürü Olivia’ya durumu anlattıklarında, Olivia işin iç yüzünü anlatır. Bu adamın Hannah’ın babası olduğu kesindir. John durumu adama anlatır. Adam kızı ile tanışmak istediğini söyler. Ancak kızının kendisini af etmeyeceğini düşünmektedir. John ve eşi Amy, HannahScott’a babasının yaşadığını ve hastanede yattığını söylerler. Hannah babası ile tanışmaya gider. Ancak pek fazla bir şey konuşmadan oradan ayrılır. Birkaç gün sonra yine babası ile görüşmeye gider. Ancak onu af edip etmeyeceğini bilmediğini söyler.

İnancın Zaferi – Overcomer filminde; Hannah Scott’un kafası çok karışık hale gelmiştir. Okul müdürü Olivia onunla konuşur. Bu konuşmadan sonra Hannah olumlu yönde çok iyi bir öğrenci olmaya başlar. Daha önce arkadaşlarından izinsiz olarak alıp sakladığı eşyalarını geri iade eder. Yarışmalar var gücü ile hazırlanır. Onun bu hazırlıklarında Koç John ve ailesi top yekün yanındadır. Hatta okulun diğer öğrencileri de destek vermeye başlamıştır. Hannah babasını af edebilecek mi? Büyük annesi babası ile tanışmasına nasıl tepki gösterecek? Hannah yarışmalarda başarı sağlayacak mı? Babasının durumu ne olacak? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için sitemizden, İnancın Zaferi – Overcomer filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler….

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İnancın Zaferi – Overcomer Filminden Kareler

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İnancın Zaferi – Overcomer Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir