Extraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / İntikam Vakti – Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

İntikam Vakti – Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

İntikam Vakti - Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: İntikam Vakti – Wrath of Man

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Guy Ritchie

Filmin Oyuncuları: Holt McCallany, Jason Statham, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood

Filmin Süresi: 119 Dakika

İntikam Vakti – Wrath of Man Fragman İzle

İntikam Vakti – Wrath of Man Özet ve Detaylar

İntikam Vakti

İntikam vakti aksiyon ve macera dolusu senaryosuyla izleyiciyi bekliyor. Film bir babanın oğlu için intikam almak istemesini anlatıyor. Oğlunun intikamını almak isteyen bu gizemli adamın adı H ‘ dir. H zengin ve güç sahibi bir kişidir. Maddi ve prestij anlamında güçlü olsa da tüm bunları bırakıp özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak işe girer. İşe girdiği şirket zırhlı bir araç şirketidir. Bu şirket her hafta milyonlarca dolar değerinde para taşımaktadır. Bu sebeple yüksek bir güvenlik ihtiyacı vardır. Yüzlerce güvenlik görevlisi bulunan şirkette H de işe girer ve buranın bir parçası olur. H oldukça yetenekli ve cesur bir adamdır. Karşısındakilere öfke salarak dövüşmektedir. Araçlara saldırmaya kalkan hırsızlara karşı oldukça büyük başarılar gösterir. H ‘ in sahip olduğu bu savaş ve koruma yetenekleri büyük bir soygun girişiminin engellenmesine neden olunca üstleri ve patronları tarafından memnun kalınır. Büyük bir soygun girişimini neredeyse tek başına engelleyerek şirketi büyük bir zarardan kurtarmıştır. Bu başarısı tüm çalışanları da etkilemiştir.  Herkes onun cesaretinden ve çalışmasından mutludur ve oldukça göze girmiştir. Fakat tüm bu yeteneklerinin yanında çok gizemli bir havası da vardır. Kimse neden özellikle bu şirkete girdiğini ve öfkesinin nedenini bilmemektedir. H yıllar önce oğlunun ölümüne neden olan kişilerin peşine düşmüştür. Aslında tüm hareketlerini ince bir şekilde önceden planlamış ve intikamını nasıl alacağını kararlaştırmıştır. H ‘ in oğlunu kimler neden öldürdü ? bu film boyu gizemini koruyarak daha sonra ortaya çıkıyor. Oğlunun çaresiz bir şekilde ölümüne şahit olan H koyu bir intikam ateşiyle yanmaktadır. Ve tüm enerjisini bu işe adamıştır. Film birçok aksiyon sahnesiyle doludur. Seyirciyi heyecandan heyecana koşturan senaryosuyla gizem en üst seviyede tutulmaktadır. İntikam vakti H ‘ in aksiyon ve hareket dolu koşuşturmacalarının yanında zekasının birleşimini bir intikam uğruna nasıl kullandığını ve bu yolda karşılaştıklarını ekranlara aktarıyor. H ‘ in oğlunu öldürenlerin amacı neydi , H oğlunun ölümüne neden olanlardan intikam almayı başarabilecek mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

İntikam Vakti – Wrath of Man Filminden Kareler

İntikam Vakti - Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

İntikam Vakti - Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

İntikam Vakti - Wrath of Man Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.70 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir