Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

Kaliforniya'da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları – A California Christmas City Lights

Filmin Türü: Dram, Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Shaun Paul Piccinino

Filmin Oyuncuları: Amanda Detmer, David Del Rio, Josh Swickard, Lorynn York, Raquel Dominguez

Filmin Süresi: 90 Dakika

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları Fragman İzle

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları Özet ve Detaylar

A California Christmas

Netflix yapımı bir film olan A California Christmas zengin bir adamın bir kadınla tanıştıktan sonra hayatının ve kişiliğinin nasıl değiştiğini anlatıyor. Bu adam Joseph’tir. Joseph oldukça çekici ve zengin bir adamdır. Hiçbir derdi yoktur, başkalarını düşünmez ve kendinden başkalarıyla ilgilenmez. Ara buluculuk ve ikna gibi konularda yeteneklidir. Büyük bir şirkette oldukça iyi bir konumdadır ve son bir işi hallettiği sürece başkanlığa seçilecektir. Başkan olmasına bir adım kalmıştır ve bu da yine bir ikna olayıyla ilgilidir. Bu sefer bir çiftlik sahibini ikna ederek arsayı satın alması gerekmektedir. Bu sebeple çiftliğin olduğu şehre giderek sahipleriyle konuşmaya karar veriri. Daha önce şirketten pek çok çalışan çiftlik sahibiyle konuşmaya gitmiş fakat hiçbiri onu ikna etmeyi başaramamıştır. Şirketin son çaresi Joseph’tir. Ve başkan olmak için Joseph’in son çaresi de bu kadını ikna etmektir. Çiftliğin sahibi Callie’dir. Callie aile şirketlerini tek başına yürütmektedir. Hasta bir yakını ve kızıyla beraber çiftlikte yaşamakta ve hayvanlarla ilgilenmektedir. Tek başına çiftliği işletmekle ilgilenmektedir fakat bu işte oldukça zorlanmaktadır. Ailesinden ona miras kalan çiftliğe gözü gibi bakar ve o da kendi kızına miras bırakmak istemektedir. Büyük şirketler onun sürekli iletişime geçip çiftliği ve arsasını satın almak istese de o hepsini geri çevirmiştir. Çok sevdiği çiftliğin büyük bir şirketin ek deposu olarak kullanılması istemez ve şirket çalışanlarından nefret eder. Ta ki bir şirket çalışanıyla habersiz beraber yaşamaya başlayana kadar. Joseph kadını ikna etmenin çok zor olduğunun farkındadır ve bu yüzden kendini şirket çalışanı olarak değil sıradan bir insan olarak tanıtmaya karar verir. Böylece çiftlikte işe başlar. Planı noelden önce kadını ikna edip şirkete ve eski hayatına geri dönmektir. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir. Çiftlik işlerinden hiç anlamaz fakat yavaş yavaş öğrenmeye başlar . Evdekilerle de kaynaştıkça çok iyi anlaşır. Fakat hiç beklemediği bir şey olur Callie’ye aşık olur. Orda kaldıkça eski hayatını sorgulamaya başlar ve çiftlik hayatını sevmeye başlar. Fakat kendi kimliğini saklaması ilerde başına dert olacaktır. Aslında kim olduğu ortaya çıkınca Callie ile araları bozulur ve gerçekten kim olmak istediğine karar vermesi gerekir.  A California christmas , joseph’in bu dönüşümünü ve Callie ile aşkını seyirciye sunuyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kaliforniya’da Noel: Şehir Işıkları Filminden Kareler

Kaliforniya'da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

Kaliforniya'da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

Kaliforniya'da Noel: Şehir Işıkları Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir