Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Katilin Sesi – Radio Silence

Filmin Türü: Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.5

Filmin Yönetmeni: Philippe Gagnon

Filmin Oyuncuları: Carrie-Lynn Neales, Georgina Haig, John Ralston, Marc Senior, Sebastian Pigott

Filmin Süresi: 90 Dakika

Katilin Sesi – Radio Silence Fragman İzle

Katilin Sesi – Radio Silence Özet ve Detaylar

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Dr.Jill Peterman, bir radyoda ilişki terepisi programı yapmaktadır. Canlı yayında ilişkilerinde sorun olup arayanlara cevaplar vermektedir. Yine böyle bir program yaptığı sırada, Alexis isimli genç bir kadın yayına bağlanır. Alexis, erkek arkadaşının onu aldattığını, bunun için ne yapması gerektiğini sorar. Jill, canlı yayında ratingleri de yüksek tutmak amacı ile kız ile alaylı konuşur. Bu sorununu temelinden çözmesi için şimdi bir şey yapmasını söyler. Telefonun ucunda bir silah patlama sesi duyulur. Jill, bu olaydan sonra radyo programını yapmayı bırakır. Normal hastaları ile uğraşmaya başlamıştır.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Aradan bir yıl kadar süre geçmiş, radyo zarar etmektedir. Müdürü değişmiş, yeni müdür Stuart olmuştur. Stauart, radyonun girdiği ekonomik krizden kurtarmak için, Jill’i radyoda çalışmaya ikna eder. Jill, bundan sonra çalışmayacağım dediği radyo program işine yeniden dönmüştür. Yayına başladıktan iki gün sonra, Alexis isimli bir dinleyiciden telefon gelir. Telefondaki ses ‘’bu gece rahat uyuyacak mısın’’ sorusunu sorar. Jill bu duruma çok şaşırır, yayına ara verir. O gece evine geldiğinde, kapının önünde bir buket siyah gül ve bir not yazılıdır. Bu notta ‘’bu gece rahat uyuyabilecek misin’’ diye yazılıdır. Jill bu durumu arkadaşı Clear ile paylaşır. Ne yapacaklarını sorgularlar. Fakat bu olayı şikayet edebilecek bir yanı olmadığına karar verirler.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Sonraki gün caddeye çıktığında, onu daha büyük bir sürpriz beklemektedir. Asılı olan afişlerin üzerine aynı soru cümlesi yazılıdır. Jill bu durumu polise şikayet eder. Alexis olayından söz eder. Polis yapabilecekleri bir şeyin olmadığını söyler. Sonraki gece yayın bittikten sonra Clear radyodan otoparka iner. Burada kimliği belirsiz bir kişi tarafından bıçaklanır. Hemen peşinden otoparka inen Jill, arkadaşı Clear’ı kanlar içinde bulur. bağırarak yardım çağırır ve arkadaşına yardım etmeye çalışır. Ancak arkadaşı Clear ölmüştür. Polis, Jill’in ifadesini cinayet şüphelisi olarak alır. Jill suçsuz olduğunu polise ispatlamak için araştırma yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda polis de güvenlik kameraları ve ses dosyalarını incelemeye alır. Bu incelemede Alexis’ten gelen son telefonun sesinde oynama tespit ederler. Bu sesten oynamayı radyo müdürü Stuart istemiştir. Bunun nedeni de Jill’in Alexis’in yaşadığına inanmasını sağlamak ve yayın akışındaki eskiye dönüşü sağlamaktır.

Katilin Sesi – Radio Silence filminde; Bu arada polis yaptığı inceleme de güvenlik şefinin kameraların görünmediği yerden Otoparka giriş çıkış yaptığını tespit eder. Bu yüzden güvenlik şefinin ifadesini, cinayet şüphelisi olarak alır. Bunun için iyi bir nedenleri de vardır. Güvenlik şefi, Jill’in eski erkek arkadaşıdır, ve Clear ile ilişkisi olmuştur. Güvenlik şefi ifadesi alındıktan sonra; Jill’in evine gider. Jill eve geldiğinde eski erkek arkadaşını evde görünce başta çok şaşırır. Erkek arkadaşı Clear ile olan ilişkisinden söz edince, Clear onu evden kovar. Sonra aklına takılan bir şeyi sormak için peşinden koştuğunda, eski erkek arkadaşını asansör kapısının yanında ölmüş olarak bulur. Jill bunun üstüne gece yarısı radyoya gider. Burada arkadaşlarının katiline hitaben, meydan okuma yapar. Katil ortaya çıkacak mı? jill, cinayetlerden dolayı suçlu bulunacak mı? bu cinayetleri kim işledi? Bu sorulara ve aklımıza takılan diğer sorulara cevap bulabilmek için, sitemizden Katilin Sesi – Radio Silence filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Katilin Sesi – Radio Silence Filminden Kareler

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

Katilin Sesi – Radio Silence Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.16 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

2 Yorumlar

  1. rar şifresi istiyor bu ya nerde bunun şifresi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir