Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Kripto Vurgun – Crypto Sansürsüz İndir

Kripto Vurgun – Crypto Sansürsüz İndir

Kripto Vurgun - Crypto Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Kripto Vurgun – Crypto

Filmin Türü: Gerilim,Polisiye

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: John Stalberg Jr.

Filmin Oyuncuları: Alexis Bledel, Beau Knapp, Kurt Russell, Luke Hemsworth, Vincent Kartheiser

Filmin Süresi: 105 Dakika

Kripto Vurgun – Crypto Fragman İzle

Kripto Vurgun – Crypto Özet ve Detaylar

Kripto Vurgun –  Crypto filminde; Martin başarılı bir bankacıdır. Okulunu birincilikle bitirmiş ve büyük bir bankada kara para aklama ile mücadele bölümünde çalışmaktadır. Martin yaptığı işler sonucunda banka üzerinden kara para aklamaya çalışan bir şirketi tespit eder. Bunun üzerine bu dev şirket ile bankanın arası açılır. Martin’de sürgün olarak bankanın küçük bir şubesi olan New York şehrinin küçük bir kasabasına gönderilir.

Kripto Vurgun –  Crypto filminde; Bu kasabanın özelliği Martin’in doğup büyüdüğü kasabadır. Martin bu kasabada ucuz alkol satan arkadaşının dükkanına uğrar. Arkadaşı artık işlerin kötü olduğunu kripto para işi yaptığını, hatta kripto para madenciliği yaptığını söyler. Martin yaptığı araştırmalarda bir sanat galerisinin hesaplarında anormallik olduğunu tespit eder. Sanat galerisini ziyarete gittiğinde orada çalışan Katy onu karşılar. Sanat galerisi patroniçesi ile kısa bir görüşme yapar. Bu görüşmede patronu olan kadın, para işlerini muhasebecisinin ilgilendiğini söyler. Sanat galerisinin patroniçesi ile muhasebecisi aynı zamanda sevgilidirler.

Kripto Vurgun –  Crypto filminde; Martin, on yıl önce terk ettiği kasabada babası çiftçilik yapmaktadır. İşleri çok kötüdür. Ürünler soğuktan dolayı bozulmuştur. Bir sürü icra dosyası bulunmaktadır. Abisi Irak savaşına katılmış, burada yaralanmış uzun bir tedavi süreci yaşamış, kendince sorunları olan biridir. Martin’in ailesi ile arası iyi değildir.

Kripto Vurgun –  Crypto filminde; Martin, kara para işini tespit ettikten sonra, kripto para ve bilgisayar konusunda uzman olan arkadaşından yardım almaya başlar. Martin’in kendilerinin peşine düştüğünü anlayan Rus mafyası ve oradaki adamları, arkadaşını tehdit ederler.

Kripto Vurgun –  Crypto filminde; Arkadaşı beni bu işe bulaştırma demesine rağmen, bu işle bilgiler toplar. Bu bilgileri Martin’e ulaştırır. Bu arada sanat galerisi patroniçesi de Martin’e bazı bilgiler verir. Bundan sonra arkadaşının dükkanı o içinde iken yanar. Sanat galerisinin patroniçesi aşırı uyuşturucudan ölür. Bunları tesadüf olmadığını anlayan Martin, evine gider. Evinin kapısı kırılmıştır. Arkadaşı ona küçükken babasının dükkanından çaldıkları viskiden yollar. Martin viskiyi açtığında kapağında USB bellek vardır. Burada her şey açıkça görülmektedir. Gelen telefon sonucunda babasının kaçırıldığını öğrenir.

Martin babasını kurtarabilecek mi? Suçluları yakalatabilecek mi? ailesi ile barışacak mı? Kara para işinde banka yönetiminden kim var? Galeride çalışan kıza ne oldu? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Kripto Vurgun –  Crypto filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, HD kalitesinde Full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Kripto Vurgun – Crypto Filminden Kareler

Kripto Vurgun - Crypto Türkçe Dublaj Full İndir

Kripto Vurgun - Crypto Türkçe Dublaj Full İndir

Kripto Vurgun - Crypto Türkçe Dublaj Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.37 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir