Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Bilim Kurgu / Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Küçük Balık (Little Fish)

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 6.8

Filmin Yönetmeni: Chad Hartigan

Filmin Oyuncuları: David Lennon, Jack O’Connell, Olivia Cooke, Raul Castillo, SoKo

Filmin Süresi: 101 Dakika

Küçük Balık (Little Fish) Fragman İzle

Küçük Balık (Little Fish) Özet ve Detaylar

Yakın gelecekte, dünya, insanların hafızalarını kaybetmelerine ve yavaş yavaş hayatlarıyla ilgili her şeyi unutmalarına neden olan NIA veya nöroinflamatuar ızdırap ile vurulur. NIA, endüstrileri ve ulaşımı felç etti ve kocası Jude’un (Jack O’Connell, berbat bir Amerikan aksanıyla tökezlediğini) fark etmeye başlayan Emma’nın (Olivia Cooke) evine ulaştı. ortak yaşamlarının ayrıntılarını hatırlamak için. Bir veteriner olan Emma, ​​bir fotoğrafçı olarak rutini sürdürmeye çalışan Jude’u takip ederken İngiltere’deki annesi için endişelenerek normalliği korumaya çalışır. Arkadaşlarının düşüşünde NIA’nın acısını gören Emma, ​​Jude’da ortaya çıkan sorunların aşırı farkındadır ve onu hastalığın yayılmasını durdurabilecek yeni bir cerrahi sürecin klinik denemesine gönderir.

“Little Fish”te geleceğe dair distopik bir görüş yok. NIA topluluklar aracılığıyla çalışırken, düzeni sağlamak için korku tacirleri ortaya çıkarken ve tıp camiası bir tür çözüm bulmaya çalışırken, dünya şoktayken, yarın bugüne çok benziyor. Jude ve Emma için, uyuşturucu ve içkiyle kendi kendini kötüye kullanma geçmişini geride bırakarak fotoğraf çekerken hayvanlara bakma eğiliminde olduğu için, büyüyen küresel endişeler günlük sorumluluklar tarafından büyük ölçüde engelleniyor. “Küçük Balık” günümüzün endişeleriyle ilgilenirken, aynı zamanda geçmişte de yaşıyor; Emma, ​​Jude ile vahşi doğada ilk karşılaşmasının, kendi başarısız ilişkisiyle uğraşırken genç bir adamı tanımasının hikayesini anlatıyor. Yakında romantik bir ilişki kurarlar, birlikte yaşama ve evlilik yoluyla işleyen bir ilişki kurarlar.

NIA bu hayalleri yıkmak için ortaya çıkar, ancak Hartigan bir korku filmi çekmiyor. Jude’un zayıf hafızasıyla ilgili şüpheler gerçeğe dönüşürken Emma’nın rahatsızlığını keşfederek kederli bir yöne doğru ilerliyor, İngiltere’de ise kendi annesi zihinsel gerileme belirtileri göstermeye başlıyor ve onu korkunç bir bakım sorumluluğuna sokuyor. Jude ve Emma’nın sevgili arkadaşı bir müzisyen olarak yolunu kaybeder, hiçbir şeyin nasıl çalıştığını hatırlayamaz ve bu bulanıklık sonunda onun yerini ele geçirir. ilişki, büyük sıkıntıya neden olur. Emma, ​​NIA’nın neler yapabileceğinin farkındadır ve kısa süre sonra Jude’un, durumu daha da kötüleşen kocasını üzen, kafatasında matkap içeren özel bir deneysel ameliyata kaydolur.

Hartigan’ın merkezi acil duruma pasif yaklaşımı, resmin ilerlemesini herhangi bir iyilik yapmıyor, ancak askeri bir bağ ve bunun sinsi bir güç tarafından nasıl test edildiğine dair zorlayıcı bir çalışma yarattı ve gerçek dünyadaki bunama sorunlarını yansıtıyor. “Küçük Balık” gezinmeye eğilimlidir, ancak ana karakterlere ve onların silinmeye karşı garip savaşına odaklanmayı asla kaybetmez, hatta Emma’nın ofisinde NIA ameliyatını gerçekleştirme planını içeren son derece gergin bir sahneye çarpar. Bu, görünüşte durdurulamaz bir duruma sert ve şiirsel bir bakış açısıyla bakmaktan daha rahat olan, özellikte nadir görülen bir aşırılık teklifi. “Küçük Balık” acil değil, ancak giderek çılgınlaşan bir dünyada, hikayeye davetkar bir samimiyet kazandıracak şekilde karaktere yapışarak, nazik bir yansıma yeri buluyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Küçük Balık (Little Fish) Filminden Kareler

Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

Küçük Balık (Little Fish) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir