Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Moxie Sansürsüz Full İndir

Moxie Sansürsüz Full İndir

Moxie Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Moxie

Filmin Türü: Dram, Komedi, Müzik

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Amy Poehler

Filmin Oyuncuları: Alycia Pascual-Peña, Hadley Robinson, Ike Barinholtz, Josephine Langford, Lauren Tsai

Filmin Süresi: 112 Dakika

Moxie Fragman İzle

Moxie Özet ve Detaylar

Netflix ‘ in komedi tadında fakat önemli konulara da değinen filmi Moxie , genç bir kızın başlattığı feminist hareketi ekranlara yansıtıyor. Film Vivian adındaki lise öğrencisinin annesinin gençlik anılarını karıştırıp bir fikir bulmasıyla başlıyor. Vivian annesiyle beraber Texas ‘ta yaşayan okulda çok dikkat çekmeyen bir lise öğrencisidir. Annesi vivian ‘ı her durumda destekleyen çok cesur, eğlenceli ve anlayışlı bir kadındır. Okul hayatında kendi halinde yaşayan ve sıkıcı bir hayatı olan Vivian bu durumdan memnun değildir. Bir gün annesine onun gençlik dönemlerini sorduğunda annesinin lisedeyken büyük bir feminist hareketi başlattığını öğrenir. Bu durum karşısında çok şaşıran genç kız annesinin tüm fotoğraflarını ve organize ettiği olayları karıştırır. Annesinin bu ataerkil düzene karşı duruşu genç kızı çok etkiler ve kendi de benzeri bir hareket başlatmaya karar verir. Vivian ‘ın gittiği lise de oldukça cinsiyetçi ve kız erkek ayrımı yapılan bir yerdir. Bu durum gittikçe genç kızı rahatsız etmeye başlar. Başlarda bu ayrımcılık genç kıza ve diğer öğrencilere normal gelmekteydi. Bir şeylerde rahatsız olsalar bile çözümü başlarını eğip görmezden gelmek olarak görmektelerdi. fakat okullarına yeni gelen bir öğrenci aslında bu durumun ne kadar yanlış ve garip olduğunu anlamalarını sağlar. Vivian da tıpkı annesi gibi bu durumu değiştirmeye karar verir. Yavaş yavaş okuldaki tüm kızlarda bu harekete katılmaya ve destek vermeye başlar. Fakat her ne kadar kızlar birlik olmaya devam etse de okulda bu hareketlerine karşı olan kişiler de vardır. Bazı hocalar çok karşıyken bazıları nasıl davranacağını bilemez. Sosyal medyanın da etkisiyle hareketleri birçok kişi tarafından öğrenilmeye ve çeşitli tepkiler almaya devam eder. Bu sırada okula yeni gelen yakışıklı bir genç de kızların hareketine destek veriri. Ve gittikçe Elle ile yakınlaşmaya başlarlar. Elle , okuldaki diğer erkeklerden çok farklı olan bu çocuktan hoşlanır, o da Elle ‘in bu cesur duruşunu çok takdir eder. Elle ‘in başlattığı feminist hareket başarılı olabilecek mi ? okuldaki cinsiyetçi düzeni değiştirmeyi başarabilecekler mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Moxie Filminden Kareler

Moxie Sansürsüz Full İndir

Moxie Sansürsüz Full İndir

Moxie Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.31 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir