Extraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Noel Telaşı – Holiday Rush

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 4.2

Filmin Yönetmeni: Leslie Small

Filmin Oyuncuları: Darlene Love, La La Anthony, Romany Malco, Sonequa Martin-Green, Tamala Jones

Filmin Süresi: 92 Dakika

Noel Telaşı – Holiday Rush Fragman İzle

Noel Telaşı – Holiday Rush Özet ve Detaylar

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde;  Rush ve Yapımcısı Roxy radyo proğramı yapmaktadırlar. Rush DJ olarak programı yapmakta, Roxy ise programda neler çalınacağına karar vermektedir. İkili beş yıldır, sıfırdan başlayarak zirveye çıkmışlardır. Reytinglerde bir numara olmuşlar, belli bir dinleyici kitlesine ulaşmışlardır. Önlerinde noel vardır. Rush eşini kaybettiğinden bekar bir babadır. Dört tane çocuğu vardır. Bu çocuklarına annelerinin yokluğunu hissettirmemek için ne istediyseler karşılamıştır. Önlerindeki noelde de çocuklarının çok pahalı istekleri vardır. En büyük oğlu Jamal, Harvard’a gitmek istemekte, büyük kızı evin bahçesine yapılacak havuzda büyük bir parti vermeyi düşünmekte, küçük ikiz kızları ise midilli atlarından istemektedir. Rush bu isteklerin listesini yaparken, noel öncesi işe geldiğinde, çalıştığı radyonun büyük bir medya kuruluşuna satıldığını öğrenirler. Radyoyu yeni alanlar, onların program tarzını beğenmediğinden, Rush ve Roxy’in işine son verirler.

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde; Noel öncesi işsiz ve beş parasız kalmıştır. Bu durumu çocuklarına nasıl açıklaması güç olmuştur. Çocukları bu olaya başta çok büyük tepki koyarlar. Çocuklar için esas şok edici açıklama geriden gelir. Yaşadıkları büyük evi satacaklarından, Jo Teyze’nin yanına taşınacaklardır. Çocuklar ne kadar itiraz etse de Jo Teyze’nin evine taşınırlar. Roxy, Rush’a ilk çalışmaya başladıkları radyonun kapandığını ve binasının satılık olduğunu söyler. İkili yeniden başlamak için bu radyoyu satın alırlar. Noelde yayına başlayacaklardır. Ancak eski patronları radyoya reklam verilmemesi için reklam ajansları ile görüşmeler yapar.

Noel Telaşı – Holiday Rush filminde; İkili reklamsız noel yayını yapmaya karar verirler. Evin parası ile belli bir süre idare etmeyi düşünürler. Fakat evi alacak olanlara kredi verecek olan banka kredi vermekten vaz geçer. Rush bu sorunlarla uğraşırken aynı zamanda da çocukları ile noele hazırlanmaya çalışır. Bu arada Roxy’e evlenme teklif eder. Bunu çocuklarına açıkladığında, oğlu Jamel büyük tepki koyar ve evi terk eder. Bütün aile Jamel’i arar. En sonunda Rush onu öelen eşinin sevdiği parkta bulur. Yeni radyoda yayına başlayabilecekler mi? Jamel, Roxy’i kabul edecek mi? Yeniden büyük bir eve taşınacaklar mı? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Noel Telaşı – Holiday Rush filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebiliriz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Noel Telaşı – Holiday Rush Filminden Kareler

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

Noel Telaşı – Holiday Rush Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.11 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir