Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Önemsiz Biri – Nobody

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 7.5

Filmin Yönetmeni: Ilya Naishuller

Filmin Oyuncuları: Bob Odenkirk, Christopher Lloyd, Colin Salmon, Connie Nielsen, Humberly Gonzalez

Filmin Süresi: 102 Dakika

Önemsiz Biri – Nobody Fragman İzle

Önemsiz Biri – Nobody Özet ve Detaylar

Jared Leto’nun kaliteli bir oyunculuk sergilediği Mr. Nobody filminde Leto’ya eşlik eden isimler ise Diane Kruger ve Sarah Polley. Ayrıca Linh Dan Pham, Rhys Ifans gibi isimler de oyuncular arasında.

Bay Hiçkimse filmi hayatımızdaki en küçük seçimlerin bile ne denli büyük etkiler yaratabileceğini anlatan, seçimlerin yarattığı pek çok alternatif hayatta olabilecek sonsuz olasılığa değinen ve sonsuz seçimlerle dolu bir hayatta hangisinin doğru hayat olduğunu sorgulayan bir film. Kelebek etkisi gibi en önemsiz kararların nasıl önemli sonuçlar doğurabileceğine dair düşünülmüş ve özenilmiş bir film izlemek istiyorsanız Mr. Nobody filmi doğru adres.

Mr Nobody filmi Nemo’nun hayatında verdiği kararlar etrafında şekilleniyor. 2092 yılında geçen filmde Nemo 118 yaşındadır ve bir muhabire hayat hikayesini anlatmaktadır. Hayat hikayesini anlatırken yaşadığı karmaşa ise çok normaldir. Neredeyse 34 yaşında olduğuna emin bir şekilde bir şeyler anlatırken aslında 118 yaşında olduğunu fark ettikçe hikaye de karmaşıklaşmaya başlar. Nemo, hayatını 3 dönüm noktasını baz alarak anlatır. Nemo 9 yaşındayken anne ve babası boşanmıştır, diğer iki dönüm noktası ise 16 yaşı ve 34 yaşıdır. 9 yaşındayken istasyondadır ve annesi trenle gidecek, babası ise orada kalacaktır. Nemo’ya kiminle kalmak istediği sorulur, ancak geri dönüş yapamadığınızda karar vermek zordur. Hikayenin düğümlenmeye başladığı noktalar ise hep bu 3 dönüm noktasında verilmiş kararların neden olduğu alternatif yaşamlardır. Bir kararında gençken öldüğünde küllerini Mars’a saçması için Nemo’ya söz verdirten ve Stefano adlı bir adama aşkını asla aşamamış depresif bir kadın olan Elise ile evlenirken, paralel bir yaşamda muhteşem lüks içinde ancak bir o kadar sıkıcı bir hayat yaşadığı Jean ile evlenir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Önemsiz Biri – Nobody Filminden Kareler

Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

Önemsiz Biri – Nobody Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 0.00 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beckett Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera Filmin Yılı: 2021 – Brezilya, İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir