Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Peel Filmi Sansürsüz İndir

Peel Filmi Sansürsüz İndir

Peel Filmi Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Peel

Filmin Türü: Dram, Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Rafael Monserrate

Filmin Oyuncuları: Amy Brenneman, Emile Hirsch, Jack Kesy, Shiloh Fernandez, Yaya Alafia

Filmin Süresi: 101 Dakika

Peel Filmi Fragman İzle

Peel Filmi Özet ve Detaylar

Peel beş yaşına geldiğinde, babası annesinin çocuk yetiştirme tarzını beğenmediğinden, Peel iki büyük kardeşi Wilham ve Sam’ı alarak evi terk eder. Annesi saplantılı bir kadındır, Peel’i on yaşına kadar emzirmiştir. Okula yollamamış, eğitimini evde almasını sağlamıştır. Aradan geçen 25 yıl boyunca Peel’i dışarı ile fazla bağlantısı olmadan yetiştirmiştir. Annesi ölünce Peel ne yapacağını bilemez bir durumda ve evin ipotekli olduğunu öğrenir. Çekilen krediyi ödemesi için her ay 800 dolar ödemesi lazımdır. Ancak onun hiçbir işi ve iş tecrübesi yoktur. Peel, avukatın verdiği öneriyi dinleyerek, evin odalarını kiraya verir. İlk kiracısı Roll, at yarışları oynayan bir adamdır. İkinci kiracısı Tak ise kumarbaz biridir. Roll evin diğer odasını da kiraya vermesini söyler. Üçüncü kireci olarak da Jack gelir. Jack üniversitede okuyan bir gençtir. Peel, yirmi beş yıl önce ayrılan kardeşlerini bulmak ister. Ancak ne yapacağını bilmemektedir. Bu konuda Jack ona yardımcı olur. En büyük abisi Wilham’ın adresini ve telefonunu bulur. Peel, abisine telefon açar ve telefonda konuşurlar. Sonraki gün abisinin bulunduğu adrese gider. Abisi evlenmiş ve iki çocuğu vardır. Akşam olduğunda abisi ile konuşurlar. Abisinin eşi ona yatması için yer hazırlar. Peel yatarken abisi onu istemediğini eşine söyler. Eşi onun kardeşi olduğunu, ona vakit ayırması gerektiğini söylese de, Wilham onu istemediğini belirtir. Peel gece sessizce oradan ayrılarak yaşadığı şehre döner. Roll ile diğer abisinin yaşadığı şehre giderler. Abisi uyuşturucu kullanan birisidir. İlk başlarda Peel ile görüşmek istemese de sonraları mecbur görüşür. Abisi ile yaptıkları sohbetten sonra Peel ve Sam beraber eve dönerler. Peel normal hayata ayak uydurabilecek mi? Komşusu olan ve ilgi duyduğu kızla arası düzelecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, Sitemizden Peel 2019 filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Peel Filmi Filminden Kareler

Peel Filmi Sansürsüz İndir

Peel Filmi Sansürsüz İndir

Peel Filmi Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.84 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir