Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç – Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Saklambaç – Ready or Not

Filmin Türü: Gerilim, Gizem, Korku

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 7.0

Filmin Yönetmeni: Matt Bettinelli-olpin, Tyler Gillett

Filmin Oyuncuları: Adam Brody, Andie MacDowell, Elyse Levesque, Kristian Bruun, Samara Weaving

Filmin Süresi: 95 Dakika

Saklambaç – Ready or Not Fragman İzle

Saklambaç – Ready or Not Özet ve Detaylar

Saklambaç – Ready or Not filminde; Alex, köklü ve zengin bir ailenin oğludur. Grace ile bir buçuk yıldır beraberdir. Bu beraberliği evlilik ile taçlandırmak isterler. Grace, koruyucu ailelerin yanında büyümüş, gerçek aile sevgisini hiç tatmamış güzel bir kadındır. Alex ve Grace evlenmeye karar verince, Alex’in ailesinin malikanesinde, sade ve güzel bir düğün töreni vardır. Tören bittikten sonra ailenin yıllarca ritüel olarak gerçekleştirdiği oyun faslı vardır. Bu oyunun sonunda, aileye girecek kişi onay almış olur. Genelde basit oyunlar olmasına rağmen tehlikeli oyunlar da vardır.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Malikanenin özel odasında toplanan bütün aile fertleri, gelinin hangi oyunu oynayacağı kartı çekmesini beklerler. Grace, oyun kartını seçer. Bu oyun kartında Saklambaç oyunu yazmaktadır. Grace oyunun ne olduğunu bilmediğinden, basit bir oyun olarak gelir. Kuralını sorduğunda, gün ağarana kadar yakalanmadan saklanması gerektiği söylenir. Grace gelinliği ile saklanmaya gider. İlk önce ev içi asansöre saklanır. Bu arada aile bireyleri silahlarını alıp, Grace’yi avlamaya çıkarlar. Saklambaç oyununa gelince, bu kartı çeken kişi sabah olmadan önce aile bireyleri tarafından bulunup, özel ritüel ile öldürülmesi gerekmektedir.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Bu ritüel olayından habersiz olan ve bunun basit bir saklambaç oyunu olduğunu düşünen Grace, bulunduğu yerden çıkıp, yatak odasına gider. Alex onu orada beklemektedir. Alex, Grace gelince arabanın anahtarlarını alıp buradan gitmemiz gerekir der. Grace daha ne olduğunu anlamadan odaya doğru aile fertlerinden biri gelmektedir. Alex ve Grace saklanırlar. Aile fertlerinden biri odaya giren kişiyi Grace sanıp vurur. Bütün aile fertleri oraya gelir ve ölü kadını kaldırırlar. Grace duydukları ve gördükleri karşısında dehşete düşer. Alex onu evin gizli bölmesine götürür. Bu gizli koridorlar, hizmetçilerin kullandığı koridorlardır. Grace’ye mutfağa gitmesini, kendisinin bütün kapıları açacağını söyler.

Saklambaç – Ready or Not filminde; Grace, mutfağa gidene kadar aile fertlerinden biri yine ona ateş ederken hizmetçiyi vurur. Grace sonunda mutfağa varır. Ancak mutfağa peşinden aile bireylerinden biride kahve yapmaya gelir. Bu arada bina kapıları açılır. Grace’nin eline aldığı tüfeğin kapsülleri çalışmaz. Aile bireyi onu öldürecekken, grace kaynamakta olan kahve makinesindeki suyu adamın kafasına vurur, ve  mutfaktan kaçar. Grace bu ölüm oyunundan kurtulacak mı? Ona kim yardım edecek? Aile bireyleri gün doğana kadar onu öldüremezse gerçekten kendileri ölecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Saklambaç – Ready or Not filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 1080p kalitesinde full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Saklambaç – Ready or Not Filminden Kareler

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

Saklambaç - Ready or Not Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 4.18 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir