Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Silverton Kuşatması (Silverton Siege)

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Suç

Filmin Yılı: 2022 – Güney Afrika

IMDB: 5.1

Filmin Yönetmeni: Mandlakayise Walter Dube

Filmin Oyuncuları: Arnold Vosloo, Noxolo Dlamini, Stefan Erasmus, Thabo Rametsi, Tumisho Masha

Filmin Süresi: 100 Dakika

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Fragman İzle

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Özet ve Detaylar

Pretoria, Güney Afrika, Ocak 1980. Calvin Khumalo (Thabo Rametsi), Terra (Noxolo Dlamini) ve Aldo (Stefan Erasmus) ile birlikte, Apartheid’den özgürlük için savaşıyor, enerji santralleri ve diğer endüstriyel tesisler üzerinde sabotaj eylemleri gerçekleştiriyor. . Nihai amaçları mı? Khumalo, “Ülkeyi yönetilemez hale getirin” diyor. Beyaz azınlık rejimi bize tek bir seçenek bıraktı: şiddet. Bir petrol rafinerisine yönelik taktik operasyonları polis tarafından fark edildiğinde, Silverton şehir merkezine doğru vahşi bir kovalamaca başlar ve sürekli silahlı çatışmalara ve can kayıplarına yol açar. Kaptan Langerman (Arnold Vosloo) ve memurları yaklaşırken, Khumalo ve ekibi kendiliğinden bir bankaya sığınır ve orada çalışanları ve müşterileri rehin alırlar. Ve aniden, sabotajcılar yavaş yavaş kaynayan bir kuşatmanın merkezindedir.

Silverton Kuşatması1980’de özgürlük savaşçılarının bir Pretorian bankasında 25 rehine alıp ANC lideri Nelson Mandela’nın federal hapishaneden serbest bırakılmasını talep ettiği gerçek olaylara dayanmaktadır. Burada, bu talep, kurgusal Khumalo’nun devasa pazarlık kozu haline gelir, aksi takdirde güvenli bir çıkış yapma çabaları engellenir ve rehinelerinin hayatlarını liderinin özgürlüğü için sunar. Khumalo’nun talebi aynı zamanda her zamanki rehine pazarlığı filmi klişelerini de başlatıyor. Langerman ile kaçacak helikopterlerle ilgili gergin telefon görüşmeleri. Rehineler için yiyecek ve su talepleri. Langerman’ın hem Afrikaans kuruluş polisi hem de Khumalo ve amaçlarının gönülsüz bir müttefiki olduğu Mandela’nın serbest bırakılmasını sağlamak için gezinmek için geçen zamanın uzunluğu ve bürokrasi karşısında dehşete düşüyor. Irkçı bir banka çalışanı banka içinde gerilimi artırırken ve özgürlük savaşçıları arasında potansiyel bir dönek hakkında sorular oyalanırken, kibirli bir general ve askerleri dışarı çıkar. Kuşatmanın başka bir klişesi, yerel halk gasp edildikçe federallerin ağırlığını ortaya koyması ve ordu keskin nişancıları kıyıya yerleşirken ve tugay Apartheid nefret söylemi yayarken Kaptan Langerman’ın çocuk eldivenleri bocalıyor. Khumalo için saat işliyor, kendi özgürlüğü ve halkının özgürlüğü tehlikede.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Filminden Kareler

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

Silverton Kuşatması (Silverton Siege) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir