Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Aksiyon / Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives)

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 6.1

Filmin Yönetmeni: Janus Metz Pedersen

Filmin Oyuncuları: Chris Pine, Corey Johnson, Jonathan Pryce, Laurence Fishburne, Thandie Newton

Filmin Süresi: 102 Dakika

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Fragman İzle

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Özet ve Detaylar

Janus Metz’in “Sırtımdaki Bıçaklar”ı, sekiz yıl ayrı kaldıktan sonra yeniden bir araya gelen ve lüks bir restoranda uzun bir öğleden sonra ve akşam boyunca Viyana’da birlikte geçirdikleri zamanı hatırlayan iki eski sevgiliyi gözlemliyor. Ortaya çıkan filmin “ My Dinner with Andre ” ve “ Before Sunrise ” ın bir tür melezi olacağını düşünmezseniz, tartışılan dönemin her ikisinin de CIA için çalışırken gerçekleştiğine dikkat edilmelidir. belirgin bir olasılık, bunlardan birinin eylemleri kitlesel kayıplara yol açan bir köstebek olması olabilir. Bir film için merak uyandıran bir fikir, sanırım, ancak değerli küçük takiplerle hemen hemen her şeyin kurulduğunu kanıtlıyor. İki liderin iyi performansları bile her şeyin yürümesini sağlayamaz.

Sekiz yıl önce, Viyana’da bir uçak kaçırıldı ve oradaki CIA istasyonu üyeleri – ajanlar Henry Pelham ( Chris Pine ) ve Celia Harrison ( Thandiwe Newton ) ve üstleri Vick Wallinger ( Laurence Fishburne ) ve Bill Compton ( Jonathan Pryce ) dahil.)—kan dökülmeden önce durumu etkisiz hale getirmenin bir yolunu bulmaya çalışmak için olası tüm ipuçlarını takip etti. Bu başarısız oldu ve gemideki 120 kişinin tamamı, teröristler ve rehineler öldürüldü. Şimdi, ofiste teröristlere gizlice bilgi vermiş olabilecek bir köstebek olduğuna dair yeni bilgiler ortaya çıktı. Henry, grubun hayatta kalan üyeleriyle (biri olaydan birkaç ay sonra gizemli bir şekilde intihar etti) hangisinin suçlu olduğunu bulup çıkaramayacağını görmek için röportaj yapmakla suçlanıyor.

Bu da eski aşıkların Carmel-by-the-Sea’deki lüks bir restoranda yeniden birleşmesine yol açar. Celia trajedinin ardından yola çıktığından beri birbirlerini görmediler ve gerekli yetişme şakalarından ve belki de düşük dereceli bir flörtün ipucundan sonra tartışmaları sekiz yıl öncesine döndü. Film daha sonra paralel zaman çizelgeleri kullanır, Henry ve Celia arasındaki mevcut konuşma ile kriz sırasında ne yaptıklarını gösteren genişletilmiş geri dönüşler arasında geçiş yapar. Çok geçmeden, içlerinden en az birinin olanlar hakkında bildiklerinden daha fazlasını bildiği ve tükettikleri şatafatlı ziyafetin büyük ihtimalle içlerinden en az birinin son yemeği olacağı anlaşılacaktır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Filminden Kareler

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

Sırtımdaki Bıçaklar (All the Old Knives) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 938 MB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir