Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Son Görev (Crime Story)

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 3.7

Filmin Yönetmeni: Adam Lipsius

Filmin Oyuncuları: Cress Williams, D.W. Moffett, Mira Sorvino, Pruitt Taylor Vince, Richard Dreyfuss

Filmin Süresi: 98 Dakika

Son Görev (Crime Story) Fragman İzle

Son Görev (Crime Story) Özet ve Detaylar

Eski mafya babası Ben Myers bir ev soygununun hedefi olduğunda, ölümcül bir intikam öfkesine kapılır. Ancak ailesi hedef tahtasındayken, Myers sonunda karanlık geçmişinin sonuçlarıyla yüzleşmek zorundadır.

Eski bir suç patronu, son bir kasırga komplosuna (ailesini içeren parçalardan oluşan), yeniden seçim için koşan bir Illinois politikacısından, geçmişe sahip olduğu görünen gizemli bir Guatemalalı anne ve oğlundan oluşan son bir kasırga komplosuna kapılarak geçmiş hatalarını yansıtıyor, Demanstan muzdarip karısı ve evini alt üst edip soyan kimliği belirsiz kişiler), inanılırlığı derinden zorlayan, utanç verici bir şekilde inşa edilmiş anlatı ya da zorla ve ahşap diyaloglarla verilen ahlaki ikilemler olsun, olup biten her şeyden sıkılmış gibi görünüyor.

Her neyse, bir zamanlar korkulan mafya babası Ben Meyer şimdi, siyasi kampanya danışmanı olarak yasanın karşı tarafında çalışan, görüşmediği kızı Nicole’den (Mira Sorvino) yardım istiyor. Ben’in aşkı Nan demansıyla daha da kötüleşirken, aynı zamanda kızına yakında lösemiden öleceğini de açıklar. Çaresizce ona bakmak için yardım isterken, yıllar boyunca biriktirdiği birikimin bir kısmını (ne yaptığını Tanrı bilir, ama bunun iyi olmadığını varsayabiliriz) pratikte kızına atmak için çıkarır. Elverişli bir şekilde, kız kardeşi Sherry (ve Ben’in diğer kızı) kendi ağır tıbbi koşulları nedeniyle çocuklarına hiçbir şekilde bakamayacak durumda hastanede olduğu için para da arıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Son Görev (Crime Story) Filminden Kareler

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir