Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: Spenser Kanunları – Spenser Confidential

Filmin Türü: Dram, Gizem, Polisiye – Suç

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Peter Berg

Filmin Oyuncuları: Alan Arkin, Bokeem Woodbine, Colleen Camp, Mark Wahlberg

Filmin Süresi: 110 Dakika

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Fragman İzle

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Özet ve Detaylar

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Spenser, aktivist olan Glorya’nın cesedini arabanın bagajında bulur. Bu cinayeti cinayet masasına devir eder. Fakat cinayet masası Glorya dosyasını hemen kapatmıştır. Çoğu ipucunu dahi incelememiş, tanıkları sorgulamamıştır. Spenser yüzbaşı Johan Boylan’a dosyayı neden kapattıklarını sorar. Fakat cevap alamaz. Gazeteci Johan Boylan’ın görüntüleri izlediğini söyler. Spenser hesap sormak için, Johan Boylan’ın evine gider. burada Baylon ona ters cevap verince onu döver. Bu yüzden mahkemeye çıkar ve beş yıl hapis cezası alır.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Hapisten çıkacağı gün, çete lideri bir mesaj olduğunu söyleyip ona saldırırlar. Spenser bu saldırıları atlatmayı başarır. Spenser aynı gün hapisten çıkar. Onu karşılamaya eski dostu yaşlı Henry gelmiştir. Tam arabaya binecekleri zaman, eski sevgilisi Cissy gelir. Ona görünmeden oradan kaçmayı başarırlar. Henry onu evine götürür. Evde köpeği Pear ile biraz dertleşir. Henry onun odasına oda arkadaşı vermiştir. Hawk iri yarı siyahi bir adamdır. Hedefi iyi bir boksör olmaktır.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential filminde; Spenser’in hapisten çıktığı ilk gece, Johan Boylan öldürülür. Polisler kapılarına dayanarak, bu cinayeti işleyip işlemediğini sorarlar. Spenser gece evde olduğunu iki tane de şahidi olduğunu söyler. Daha sonra cinayet Terrence isimli temiz bir polisin üstüne yıkılır. Terence’nin arabası bu cinayette kullanılmış. Daha sonrada Terence’yi öldürerek intihar süsü verilmiş. Spenser bu olayda bir gariplik olduğunu sezer ve bu cinayeti el altından araştırmaya başlar. Spenser cinayetler hakkında bilgi bulacak mı? Cinayetler niçin ve kim tarafından işlendi? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Spenser Kanunları – Spenser Confidential filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Spenser Kanunları – Spenser Confidential Filminden Kareler

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

Spenser Kanunları - Spenser Confidential Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.99 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir