Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Suspiria Sansürsüz İndir

Suspiria Sansürsüz İndir

Suspiria Sansürsüz İndir

Filmin İsmi: Suspiria

Filmin Türü: Korku

Filmin Yılı: 2018 – ABD, İtalya

IMDB: 7.1

Filmin Yönetmeni: Luca Guadagnino

Filmin Oyuncuları: Dakota Johnson, Tilda Swinton, Chloë Grace Moretz, Mia Goth, Jessica Harper

Filmin Süresi: 152 Dakika

Suspiria Fragman İzle

Suspiria Özet ve Detaylar

Suspiria filminde; Susie Bannion, Berlin’de bulunan dünyaca ünlü dans okuluna katılır. Susie esasında Amerikalı bir genç kadındır. Susie’nin okula katıldığı ilk zamanlarda Patrica isimli bir öğrenci okulun psikoloğuna okulun cadılar meclisi tarafından yönetildiğini söylemesi üzerine, ortadan kaybolmuştur.  Susie okula geldikten sonra ortadan kaybolan başka öğrencilerde olur. Susie okula başladıktan sonra okulun iyi öğretmenlerinden olan Madame Blanc’ın katkıları ile çok ilerleme gösterir. Hatta okulun en iyi dans eden öğrencilerinden biri olur.

Suspiria filminde;  Susie, okula geldiğinden beri bazı öğrencilerin ortadan kaybolması, ayrıca yaşanan olağan üstü olaylar karşısında, okulda farklı şeyler döndüğünden şüphe etmeye başlar. Bu okulun karanlık sırları olduğunu ve okul yöneticilerin bu sırları sakladıklarından şüphe ederler. Okula geldiğinde arkadaş edindiği Sara ile beraber okulun sırlarını araştırmaya başlarlar.

Suspiria filminde; Esas amaçları kaybolan gençler gibi kendilerinin de ortadan kaybolma korkusudur. Eğer bu sırları ortaya çıkartırlarsa başlarına bir şey gelmeyeceğini düşünmektedirler. Fakat araştırma derinleştikçe olağan üstü olaylar ile karşı karşıya kalırlar. Susie ve arkadaşı okulun sırrını ortaya çıkartabilecek mi? Başlarına herhangi bir şey gelecek mi? bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için Suspiria filmini sitemizden indirip, Türkçe dublaj, sansürsüz m1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Suspiria Filminden Kareler

Suspiria Sansürsüz İndir

Suspiria Sansürsüz İndir

Suspiria Sansürsüz İndir

Suspiria Sansürsüz İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 5.72 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Beckett Sansürsüz Full İndir

Beckett Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Beckett Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera Filmin Yılı: 2021 – Brezilya, İtalya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir