Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Biyografi / The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

Filmin İsmi: The King

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere, Macaristan

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: David Michôd

Filmin Oyuncuları: Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Lily-Rose Depp, Robert Pattinson, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 140 Dakika

The King Fragman İzle

The King Özet ve Detaylar

The King filminde; Hal, dik başlı bir prenstir. Kral babasının yaptıklarına dayanamayarak, saraydan ayrılmış ve halkın içinde yaşamaktadır. Bir gün kral babası Hal’I saraya çağırır. Onun en büyük oğlu olduğunu normalde kral onun olması gerektiğini, ancak onun kral olmayacağını kardeşinin kral olacağını söyler. Hal’ın kardeşini eski dost fakat kralın kafasında düşman olarak belirlediği, bir lorda karşı savaşa yollar. Hal, bu savaşın saçmalık olduğunu dost kanı döküleceğini anlatır. Kral Hal’ı dinlemez.

The King filminde; Küçük kardeşi komutanlık yaptığı ordu ile savaş alanına gelir. Artık iki ordu karşı karşıyadır. Hal’de savaş alanına gelir, karşı orduya komutanlık yapan lord’a ordular yerine ikimiz dövüşelim. Kim kazanırsa o galip geldi sayılsın der. Hal ile Lord aralarında dövüşürler, ve Hal dövüşü kazanır. Ordular savaşmadan savaş bitmiştir. Buna öfkelenen kardeşi ordusu ile Galler’e saldırır ve orada ölür. Artık tek varis Hal kalmıştır.

The King filminde; İngiltere Kral’ı ölmek üzeredir, Hal saraya çağrılır. Kral öldükten sonra istemese de İngilterenin başına Kral Henry V olarak geçer. Kral Henrry V kendisine bağlı Lordlar’a savaş istemediğini, bu yüzden mümkün olduğunca savaştan uzak duracağını söyler. Fakat o ne kadar savaş istemese de etrafındakilerin oyunlar oynadığını bilmektedir. Kilise ve bazı Lordlar Fransa’ya savaş açılması gerektiğini söylemektedir. Bu savaşı başlatmak için alt yapı çalışmaları son hız devam etmektedir. Hal yanına güvenilir birini aradığından, halkın arasında yaşarken beraber vakit geçirdiği John’la görüşür. Ona sör unvanı vererek ordunun başına geçirir.

The King filminde; Fransa tarafından gelen haberler ve olaylar üzerine, Fransa’ya savaş açar. Savaşı yönetecek komutan John’dur. İngiliz ordusu gemilerle Fransa kıyılarına gelirler. Bu savaşta John’un üstün ön görüsü ve taktiği ile savaşı kazanırlar. Bu savaştan sonra Fransız kralı teslim olur. Barış için kızı ile evlenmesini önerir. Kral Henry V bu teklifi kabul eder. Ülkesine dönen Kral Henry V, Fransız Prensesi ile konuşunca birilerin bu savaşı çıkartmak için, oyunlar oynadığını öğrenirler. Kral Henry V’e ihanet edip, Fransa ile savaş çıkartmaya çalışan kişi ve kişiler kimlerdir. Bu sorunun yanıtını bulabilmek için, sitemizden The King filmini indirip, Sansürsüz, Türkçe Dublaj, Full ve 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The King Filminden Kareler

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Son Görev (Crime Story) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Son Görev (Crime Story) Filmin Türü: Dram, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2021 – …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir