Superman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Biyografi / Tick Tick… Boom! Sansürsüz Full İndir

Tick Tick… Boom! Sansürsüz Full İndir

Tick Tick... Boom! Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tick Tick… Boom!

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Müzik

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 7.9

Filmin Yönetmeni: Lin-Manuel Miranda

Filmin Oyuncuları: Alexandra Shipp, Andrew Garfield, Bradley Whitford, Judith Light, Vanessa Hudgens

Filmin Süresi: 115 Dakika

Tick Tick… Boom! Fragman İzle

Tick Tick… Boom! Özet ve Detaylar

Netflix ‘in yeni filmlerinden tick, tick boom filmi Jonathan Larson ‘un otobiyografik oyunundan beyazperdeye uyarlanmaktadır. Film genel olarak Jon isimli bir bestekarın kendini bulma yolculuğunu anlatıyor. Jon sanatla ilgilenmeyi çok seven ve bu konuda yetenekli olan bir adamdır. Bir yandan bir kafede çalışıyor aynı zamanda besteler yapmaktadır. Boş zamanlarını piyano başında geçirmek istemektedir. Jon 1990 ‘lı yılların New York ‘unda yaşamaktadır. Hayalleri sanatla ilgili olsa da hayalleriyle alakasız bir yerde çalışmak zorundadır. Çünkü henüz sanatını kanıtlayıp geçimini sağlayabilecek bir seviyede değildir. Ayrıca böylece müzikal bestelerini yapabileceği zamanı da bulunmaktadır. Aslında aklında oldukça yaratıcı ve ilginç müzik fikirleri vardır. Artık 30 yaşını doldurmak üzeredir. Hayatını gözlerinden geçirdiğinde henüz hedeflerine ulaşamadığını düşünmektedir. 8 yıldız üzerinde çalıştığı bir müzikal vardır. Fakat 8 yıldır müzikali tekrar tekrar yazmakta ve üzerinde değişiklikler yapmaktadır. Etrafındaki dostları ve kardeşi okumak istediğinde ise çok yakında diyerek başından savmaktadır. Fakat artık kız kardeşinin de buna sabrı kalmamıştır. Onun için bambaşka bir kariyerde çalışan kız kardeşi artık daha fazla tahammül edememektedir. Sırf Jon’un hedefleri için kendi hedeflerini askıya almış, ertelemiştir. Jon hedeflerini artık daha fazla ertelememesi gerektiğinin farkındadır. Kim olduğunu ne  yapmak istediğini bulması gerekmektedir. Film Jon ‘un bu süreçte kendi hayallerini takip etme yolculuğunu seyirciye sunuyor. Jon ‘un kendini bulma yolculuğunda en yakın arkadaşı da ona destek olur. Ona artık korkularını bir kenara bırakıp sevdiği şeylere odaklanması gerektiğini söyler. Jon ‘da bunu dinlemeye karar verir. Yakın zamanda 3 arkadaşının ölümüne şahit olmuş , cenazelerinde hayatın ne kadar kısa olduğunu fark etmiştir. Bu sebeple 8 yıldır planladığı müzikali yazmaya başlar sonunda. Tüm enerjisini bu işe verir. Önüne bazı zorluklar çıksa da defalarca reddedilse de vazgeçmez ve bitirir. Bu müzikal aslında bir bakıma Jon ‘un hayatını ve hayallerini anlatmaktadır. Bu sebeple onun için çok önemlidir. Bu zorlu yolculuğunda korkuları olan bestekarı daha neler beklemektedir ? Bu zorlukların üstesinden gelip başarılı olacak mı ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tick Tick… Boom! Filminden Kareler

Tick Tick... Boom! Sansürsüz Full Torrent İndir

Tick Tick... Boom! Sansürsüz Full Torrent İndir

Tick Tick... Boom! Sansürsüz Full Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç Filmin Yılı: 2022 – ABD IMDB: …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir