Yanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Yarına Tek Bilet Sansürsüz 4K İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz 4K İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yarına Tek Bilet

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2020 – Türkiye

IMDB: 7.3

Filmin Yönetmeni: Ozan Açıktan

Filmin Oyuncuları: Dilan Çiçek Deniz, Metin Akdülger

Filmin Süresi: 90 Dakika

Yarına Tek Bilet Fragman İzle

Yarına Tek Bilet Özet ve Detaylar

‌Yarına tek bilet kendi halinde bir yol temali , yolculuk temalı bir film. Filmin tesadüfe dayanan bir havası var. Birbirine yabancı iki gencin Ankara’dan yola İzmir’de ki düğüne gitmesini anlatan bir film bu iki gencin ayni düğüne gittiklerinden ve hayatlarındaki ortak noktalardan haberleri yok. Birbirini tanımayan bu iki genç ayni kopartımanda hareket etmek zorunda kalıyorlar. Karakterlerden biri olan Leyla ve diğeri olan Ali ortalama 14 saat beraber yolculukta yapacaklar. Filmin dikkat çeken taraflarından biri d kadın ve erkeğin ayni kopartımanda yolculuk yapacak olmaları. Tabi izlerken böyle olmasını sağlayan olayları da göreceksiniz. Bu iki yabancı genç birbiriyle tanışma süreci boyunca belli tartışmalar geçirmiş belli gerçeklerle de yüzleşmektedirler. Birbirlerinden habersizce aynı düğüne girmeleri ve bu düğünün eski sevgililerine ait olması gibi. İkisi de terkedilişlerini hazmedediklerinden düğünü basmayı planlarken kader ikisini de ayni trende denk getirmiştir. Geçmişlerinden sıyrılıp yeni arayışlara eski insanların bi kıymeti olmadığına ikna olup romantik bir yolculuk geçirmektedirler. Filmde kıymetinizi bilmeyen insanlardan uzaklaşmak gerektiğini çoğu hatanın ortpas edilebilecek imkanı olduğu mesajı da inceden inceden izleyicinin yüreğine işliyor. Filmde diyaloglar hakim muziklerle de eğlenceli akıcı bir ahenk oluşturulmuştur. Ayrıca film Netflix’te yayınlanıp Netflix’in ilk Türk filmi gibi bir ilki de  yaşıyor. Büyük bir kitleye hitap eden film tek mekanda geçmesiyle de dikkatleri üstüne çekiyor. Tesadüfün yaratabileceği olumlu sebeblerin beyaz ekrana yansıyışıdır bu film.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yarına Tek Bilet Filminden Kareler

Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir

Yarına Tek Bilet Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.42 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Dost Kazığı Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Dost Kazığı Filmin Türü: Komedi Filmin Yılı: 2022 – Türkiye IMDB: 5.0 Filmin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir