Recep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die)

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 5.1

Filmin Yönetmeni: Toby Meakins

Filmin Oyuncuları: Asa Butterfield, Eddie Marsan, Iola Evans, Kate Fleetwood, Robert Englund

Filmin Süresi: 84 Dakika

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Fragman İzle

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Özet ve Detaylar

Video oyunları eğlencelidir, ancak çeşitli araştırmalar onları on yıllardır çocuklarda şiddetle ilişkilendirmiştir. Sebeplerden biri, Mortal Kombat gibi oyunlardaki kan ve iç organları şaşırtıcı derecede yüksek çözünürlüklü ayrıntılarla gösteren aşırı gerçekçi grafiklerdir. Bu, 1980’lerde ve 1990’larda genç beyinleri büyüleyen eski zamanların kendi macera metin tabanlı oyunlarını seçmesi için bir sorun değildi.

Ancak hikaye, Netflix’in en son korku filmi Select or Die’daki etkileşimli bir kurgu oyunu olan CURS>R ile farklıdır. Derinden nahoş gerçek dünya yansımaları var gibi görünüyor. Filmin heyecan verici, ürkütücü açılışında bilgisayar oyunları koleksiyoncusu Hal (Eddie Marsan) adında bir adam CURS>R’nin bir kopyasını çıkarıyor. Oyun, oğlunun dilini kaybetmesini ve karısının kulaklarını kaybetmesini talep edene kadar her şey yolunda gider. Yaşamak İçin Oyna, ısrar ediyor.

Ve evet, kanlı şey olur. Ancak bundan sonra film yokuş aşağı gidiyor. Kahramanımız Kayla (yeni gelen Iola Evans), yetersiz gelirini desteklemek ve oğlunun yıllar önce trajik ölümünü hala atlatamayan uyuşturucu bağımlısı annesini desteklemek için hademe olarak çalışan bir üniversite öğrencisidir.

Kayla’nın arkadaşı Isaac (Sex Education’dan Asa Butterfield) ona âşıktır ve sevdiği eski aletler ve teknoloji doodahları karşılığında kodunu öğretir. CURS>R ile karşılaşan Kayla’ya oyun tarafından, oyunu yenerse 125.000$ kazanabileceği söylenir, bu da kendisine ve ailesine çok yardımcı olacaktır.

Ama oyunu mu oynuyor yoksa oyun onu mu oynuyor? Oyun alıştığı gibi, gerçekliğe müdahale etmeye başlar. Bir kafede oynarken bir garsonun ölene kadar kırık cam yediğine tanık olurken defalarca duramayacağını söyler. Leyla dehşete düşmüş görünüyor, bitmeden insanın bıkacağı bir ifade.

Yaşamak İçin Oyna, etkilerini kollarına taşıyor. Filmin, diğer, daha iyi korku filmlerinin bir karışımı gibi hissetme noktasına türetilmiş olması affedilebilir. Ancak filmin başarısızlığı, senaryonun sonunda uğursuz vaadini yerine getiriyor gibi göründüğü her seferinde, film size büyük bir mantık sıçraması fırlatıyor. Ve zavallı, tek notalı karakterizasyon, kişinin hikayeye ve kahramanlara hiçbir zaman tam olarak yatırım yapmamasını ve kutsanmış son gelene kadar maceraya eşlik etmesini sağlar.

Sinir bozucu olan şey, filmin iyi kısımlarının anlatımın ve karışık tonlamanın kasırgasında kaybolması. Havalı synth-pop ve elektronik film müzikleri ve tuhaf görseller etkileyici ama ne olmak istediğine karar veremeyen filme hizmet ediyor: tam gelişmiş ciddi bir sosyal korku filmi veya tüyler ürpertici bir metin tabanlı oyun hakkında çılgın bir fiske.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Filminden Kareler

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

Yaşamak İçin Oyna (Choose or Die) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.28 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir