Betonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirLove Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yol Arkadaşım (Along for the Ride)

Filmin Türü: Dram, Romantik

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 5.9

Filmin Yönetmeni: Sofia Álvarez

Filmin Oyuncuları: Andie MacDowell, Belmont Cameli, Dermot Mulroney, Emma Pasarow, Kate Bosworth

Filmin Süresi: 106 Dakika

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Fragman İzle

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Özet ve Detaylar

Sarah Dessen’in YA’nın popüler aşk romanından uyarlanan “Along for the Ride” , bize en başından beri neyin içinde olduğumuzu anlatıyor. Auden ( Emma Pasarow tarafından sessiz bir düşünceyle oynanır), geleneksel mezuniyet şakasına uymayan ciddi bir lise son sınıf öğrencisidir, çünkü “ihlal edici bir hareket olarak bunun hatalı olduğuna” inanır. Hayatında hiç ihlal edici bir şey yapmadığından değil; onur rolünü üstlenen, üniversite bursu alan ve “hayatımın geri kalanının harika olabilmesi için çok çalışmakla daha çok ilgilendiğini” kabul eden mükemmel iyi kız.

Auden, önünde yaz varken, büyük kısmı başlatıp başlatamayacağını görmenin şimdi zamanı olup olmadığını merak ediyor. Colby adında bir sahil kasabasında yaşayan babası ve üvey annesiyle kalmaya karar verir. Evde, diyor, nasıl tek tip insan olunacağını biliyor. “Belki Colby’ye gidersem başka biri olabilirim.”

Bunun yerine daha özgün bir şekilde kendisi olmak zorunda kalacağını ve bu konuda, alt yazıların “melodik indie müzik” dediği şeyin sık sık mikro dozları eşliğinde, yakışıklı bir genç oğlandan biraz yardım bulacağını umuyorsanız, geldiniz demektir. doğru yere. Bir şarkının ilk dizesinden fazlasını istiyorsanız, belki de değil.

İlk başta, Auden ne istediğini, sadece daha önce yapmadığını düşünmeden, Karşı Gün gibi davranır. Ama sonra, benim “duygulu faun rüya çocuğu” olarak nitelendireceğim efsanevi “manik peri rüyası kızı”nın kuralına göre iyi kızın eşdeğeriyle tanışır. Bu Eli ( Belmont Cameli , “ Söyleyin Bir Şey ”deki John Cusack , “ 10 Things I Hate About You ”daki Heath Ledger arasında bir yerde olacak şekilde tasarlanmış bir rolde.”ve “Gidget” da Moondoggie). Ciddi annesinin zaman kaybı olduğunu düşündüğü tüm aptalca eğlenceyi yakalamak için onu bir “araya” götürmeyi teklif ediyor. Biraz yalnızdır, bu yüzden onu arkadaşlarıyla tekrar bir araya getirebilir. O üzgün ve onun hakkında konuşmasını sağlayabilir. Ve birbirlerine bazı hikayeler anlatma ve kendilerine bile itiraf etmedikleri bazı gerçekleri kabul etme şansı veriyorlar.

Film, Auden’in pastel ve deniz kabuğu sahil topluluğunda çok koyu siyah görünen annesi olarak Andie MacDowell’dan destek alıyor. MacDowell, “Babanızın yeni karısının dünyasına bu kadar kolay uyum sağlamanızı ürkütücü bulursam beni bağışlayın” gibi satırlara tam olarak doğru, hafif bir ısırık veriyor. Auden değil, bunun züppelikten çok, üniversite için evden ayrılırken kızını kaybetme korkusu olduğu.

Aynı zamanda yönetmen Sofia Alvarez ile birlikte senaryo yazan Dessen, Auden için fark yaratanın sadece Eli olmadığını gösteriyor. Filmin en iyi sahnelerinden bazıları, Genevieve Hannelius , Laura Kariuki ve Samia Finnerty tarafından oynanan, Auden’in üvey annesinin butiğinde çalışan diğer kızlarla gelişen arkadaşlığı hakkındadır.. Neyse ki, birkaç garip uyum anı varken, Dessen, ortalama kızlar veya yanlış anlamalar hakkında çok sık görülen olay örgüsünü zarif bir şekilde atlıyor ve akıllı, kendine güvenen genç kadınların birbirini desteklediğini ve aptal dans molalarının tadını çıkardığını görmek yüreklendirici. Ayrıca bize “Gilmore Girls’” Stars Hollow’u anımsatan bir topluluk, bağlantı ve gelenek duygusu sunuyor ve yardım etmenin ve yardım istemenin zorluklarına ve önemine değiniyor. En önemlisi, Auden bize, kendi duygularını anlamaya ve risk almaya kendini açmanın, çevresindekiler, özellikle de ebeveynleri ve üvey annesi hakkında yeni içgörüler kazandırdığını gösteriyor. Başka biri olarak değil, kendisinin daha gerçek bir versiyonu olarak uzaklaşıyor. Mesajda yeni bir şey olmayabilir ama bu, onu duymamıza gerek olmadığı anlamına gelmez.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Filminden Kareler

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

Yol Arkadaşım (Along for the Ride) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.40 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir