Love Wedding Repeat Sansürsüz 4K İndirSuperman: Kızıl Evlat Sansürsüz 4K İndirBetonrausch - Rising High Sansürsüz 4K İndirExtraction Sansürsüz 4K İndirRecep İvedik 6 Sansürsüz 4K İndirYanlış Missy - The Wrong Missy Sansürsüz 4K İndir
Ana Sayfa / Film / Dram / Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri – Breaking News in Yuba County

Filmin Türü: Dram, Gerilim, Komedi, Suç

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Tate Taylor

Filmin Oyuncuları: Allison Janney, Awkwafina, Ellen Barkin, Mila Kunis, Regina Hall

Filmin Süresi: 96 Dakika

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Fragman İzle

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Özet ve Detaylar

Yuba County’deki Breaking News , bir tabloid-yem yalanını döndürerek anonimlikten kurtulan bir kadının hikayesi, tanınmış bir oyun kadrosunun merkezinde mükemmel bir Janney’i içeriyor. Yine de suç-suçlu komedi, sosyal yorum ve kara komedinin hantal karışımını karıştırırken, en sağlam şekilde tutturduğu tür, “Neden bu kadar çok başarılı oyuncu buna imza attı?” diye yakıcı soruyu ortaya çıkaran tür.

Mississippi-shot özelliği, Kaliforniya’nın iç kesimlerinde sakin bir köşede geçmesi gerekmesine rağmen belirgin bir Güney duyarlılığını koruyor, ancak Taylor ( The Help , Get on Up , Ma ) hikayenin küçük kasaba havasını yakalıyor. Suç klişelerinin bir parodisi olarak – olay örgüsü, aşırı şiddet dışında bir araya gelmeyen dolambaçlı planlar – film puanlarını veriyor. Ancak düz eylem, asla ulaşamadığı bir komik hezeyan düzeyine işaret eder (bu son kredi dizisi hariç). Açık ve önerilen vahşet patlamaları, Tarantino ve Looney Tunes arasında bir spektrumda bir yere iniyor ve iyi bir şekilde değil – zulmün ekşi bir aptallığı var ve hızla yorucu hale geliyor.

Yine de film boyunca Janney bir harika. Birisi hikayesindeki boşlukları her sorguladığında Sue Buttons’ın farlara takılan hesaplamalarını sözsüz olarak iletiyor. Uzun zamandır gözden kaçan bir kadının yalan söyleyerek ve manipüle ederek nasıl hayata döndüğünü, tüm medya endişelerinin sahte sıcaklığında nasıl büyüdüğünü ve bu süreçte kendi kendine yeten bir canavara dönüştüğünü, hikayeler oluşturma ve anlatma fikrine takıntılı – hatta bir bunun gibi güçsüz bir mashup.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Filminden Kareler

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

Yuba İlçesinde Son Dakika Haberleri Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Anamız Var Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Anamız Var Filmin Türü: Komedi, Romantik Filmin Yılı: 2018 – Türkiye IMDB: 3.2 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir